www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Јан 21, 2021 5:25 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 29 30 31 32 33
Автор Порака
ТемаИспратеноCOLON Нед Aпр 16, 2017 11:00 am 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 12:47 am
МислењаCOLON 1119
ЛокацијаCOLON Аеродром
Cestit Veligden

_________________
Podobro da si malku lud, otkolku da si malku pameten
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Нед Aпр 16, 2017 11:20 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Јан 18, 2011 11:04 am
МислењаCOLON 720
ЛокацијаCOLON Skopje
Христос Воскресе
Навистина Воскресе
За многу години нека ни е празникот Велигден


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Нед Jун 25, 2017 10:27 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Cestit Praznik Ramazan Bajram na site ribolovci od muslimanska veroispovest.

_________________
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Јан 01, 2019 11:52 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Јан 18, 2011 11:04 am
МислењаCOLON 720
ЛокацијаCOLON Skopje
Srekna nova 2019 godina so mnogu ulovi na kapitalci vo nea
:fishing:


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Јан 01, 2019 12:35 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Јан 01, 2019 3:25 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пон Јан 03, 2011 11:10 pm
МислењаCOLON 158
Srekjna Nova 2019 ,mnogu zdravje ,srekja I uspeh na site …...i da zujat orshite povekje :)


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Јан 08, 2019 2:38 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maр 24, 2011 9:26 am
МислењаCOLON 384
ЛокацијаCOLON Pristina
Sretna Nova i Sretan Bozic kolege :eatdrink: :eatdrink: :eatdrink:


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Јан 08, 2019 4:19 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Jун 10, 2011 5:18 pm
МислењаCOLON 358
ЛокацијаCOLON Skopje -Ilinden -
[ img ]


[ img ]

_________________
Риболовот не е хоби - тоа е животeн стил...


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Пет Јан 03, 2020 11:53 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Jун 10, 2011 5:18 pm
МислењаCOLON 358
ЛокацијаCOLON Skopje -Ilinden -
СРЕЌНИ НОВОГОДИШНИ И БОЖИЌНИ ПРАЗНИЦИ !!!

Дупла година, двојно повеќе излегување на вода со двојни задоволства !!!
:) БИСТРО :)

_________________
Риболовот не е хоби - тоа е животeн стил...


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 29 30 31 32 33

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum