www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 7:54 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 272, 273, 274, 275, 276
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратено: Сре. Maр. 07, 2018 3:09 pm 
Отсутен
Конструктивен

Регистриран: Пет. Maр. 16, 2012 11:59 pm
Мислења: 515
SREKEN RODENDEN :eatdrink: :eatdrink: :eatdrink: I SITE ZELBI DA TI SE ISPOLNAT OVAA GODINA


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Честитки за РОДЕНДЕНИ
ТемаИспратено: Пон. Maј. 14, 2018 3:57 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

Регистриран: Сре. Oкт. 27, 2010 7:55 am
Мислења: 12802
Локација: Скопје
Среќен роденден на претседателот :eatdrink:

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 272, 273, 274, 275, 276

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron