www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 7:35 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2
Автор Порака
ТемаИспратено: Пон. Jул. 24, 2017 9:52 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

Регистриран: Саб. Дек. 18, 2010 9:47 am
Мислења: 5091
Локација: skopje
jas naprimer se oshtram mnogu pred idenje :lol:

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
ТемаИспратено: Вто. Jул. 25, 2017 11:04 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

Регистриран: Вто. Ное. 09, 2010 2:10 pm
Мислења: 482
Ја оштар сум роден 8-)


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
ТемаИспратено: Вто. Jул. 25, 2017 11:27 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Нед. Јан. 08, 2012 10:04 pm
Мислења: 6889
Локација: Скопје - Кисела Вода
ама малце си отупел од старост :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
Слика


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
ТемаИспратено: Вто. Jул. 25, 2017 11:57 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

Регистриран: Вто. Ное. 09, 2010 2:10 pm
Мислења: 482
Нема врска со годините све пооштар и пооштар сум :)


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron