www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 8:34 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: Каде да купам убави ..БУЦКАЛКИ..
ТемаИспратено: Саб. Јан. 18, 2014 1:33 am 
Отсутен
Ветеран

Регистриран: Вто. Ное. 08, 2011 12:17 am
Мислења: 11483
58 smm se sobrani,, e kolku treba da bidat...

a kvalitet se,

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Каде да купам убави ..БУЦКАЛКИ..
ТемаИспратено: Саб. Јан. 18, 2014 1:46 am 
Отсутен
Ветеран

Регистриран: Вто. Ное. 08, 2011 12:17 am
Мислења: 11483
trebase na oki ribar da mu donesam,samo mi pokaza pomali i ne mi se bendisa,, bez da nzat deka ima i pogolemi.....

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Каде да купам убави ..БУЦКАЛКИ..
ТемаИспратено: Саб. Јан. 18, 2014 10:54 am 
Отсутен
Ветеран

Регистриран: Нед. Jул. 10, 2011 1:06 pm
Мислења: 5837
Nema poubavi za parite....4 sezona ke pocnat da ja teraat i gajle nemaat....
Слика

_________________
Слика


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Каде да купам убави ..БУЦКАЛКИ..
ТемаИспратено: Саб. Јан. 18, 2014 8:43 pm 
Отсутен
Дружељубив

Регистриран: Нед. Maј. 01, 2011 1:26 pm
Мислења: 3977
okiribar Напиша:
во која наша продавница би можел да најдам -купам- добри ..БУЦКАЛКИ..


Оки овие од Аl колку и да изгледаат добро па и навој да имат од долната страна едвај ли ќе ти вршат работа на тврда земја. По неколку обида да ги завртиш ќе почнат да се криват.
Затоа гледај да си купиш квалитетни банк стикови , инаку ќе станеш редовен муштерија во риболовните продавници !


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron