www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Феб 25, 2021 1:12 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: GRADESKA REKA
ТемаИспратеноCOLON Пет Јан 13, 2012 10:04 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Дек 08, 2010 10:34 pm
МислењаCOLON 1072
ЛокацијаCOLON skopje
ima sto da se vidi vo toj zaboraven kraj,zdravje boze od prolet mozeme da se organizirame i da go posetime.

_________________
...?


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Mariovo
ТемаИспратеноCOLON Вто Maр 26, 2013 10:16 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 17, 2011 9:33 pm
МислењаCOLON 79
izleze li nekoe :fishing: tamu kaj bashe kolko za merak :)))


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ГРАДЕШКА РЕКА
ТемаИспратеноCOLON Сре Maр 27, 2013 3:53 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Феб 26, 2011 4:07 pm
МислењаCOLON 5851
ЛокацијаCOLON bitola
прво за патот
не би ти препорачал да се симнуваш со кола освен со џип и тоа ако е поднаправен патот- има тбла дека патот не е прооден , јас сум бил таму пред 3 години последно и не беше за машала патот а и има едно мовче кое доста се клати а треба со кола да се помине по него :shock:

инаку не бев за по риба појден ама искористив трската на баше да фрлам некој пат и да фатам некоја кркушка(црна мрена), колку да се исчеша крастата :fishing:

_________________
-------- КоЈ ФаТи ><> ФатЕ - КоЈ Не ФаТЕ <>< Ке ФаТИ ---------
---------Piscator non solum piscatur------------


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ГРАДЕШКА РЕКА
ТемаИспратеноCOLON Сре Maр 27, 2013 5:26 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Чет Јан 26, 2012 7:33 pm
МислењаCOLON 2782
Intersno

_________________
tel/fax : ++389 2 3069793
email: gomak99@t-home.mk
075/291167 zoki


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ГРАДЕШКА РЕКА
ТемаИспратеноCOLON Пет Сеп 14, 2018 3:25 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пон Jун 26, 2017 4:02 pm
МислењаCOLON 137
dali mozi na sekerac da se lovi na gradeska reka, ili isklucivo larva i crv


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ГРАДЕШКА РЕКА
ТемаИспратеноCOLON Саб Сеп 15, 2018 8:53 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON 1530
ЛокацијаCOLON Skopje
На бела пченица дава црвеноперка и караш...

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum