www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Aпр 13, 2021 2:52 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5 »
Автор Порака
ТемаИспратеноCOLON Вто Maр 01, 2016 7:59 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Пет Феб 19, 2016 3:23 pm
МислењаCOLON 56
okiribar НапишиCOLON
Mene ke me primte li na druzbata ...aaaaaa...mi se odi.
Те примаме зошто да не...!


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Maр 01, 2016 8:24 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4782
ЛокацијаCOLON skopje
slushav jas so harpun tamu mnogu gi tepale :lol: :cry:

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Maр 01, 2016 10:22 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Пет Феб 19, 2016 3:23 pm
МислењаCOLON 56
akiribar НапишиCOLON
slushav jas so harpun tamu mnogu gi tepale :lol: :cry:
Шират муабети немам сретнато луѓе со харпуни ...


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Maр 01, 2016 10:26 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4782
ЛокацијаCOLON skopje
a jas pak gledav sliki pred nekoe vreme nekoj mi prati so momci vlezeni vo sred treska do kolena vo voda so harpuni i pastrmki golemi vo raka slikani :)

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Maр 01, 2016 10:28 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Пет Феб 19, 2016 3:23 pm
МислењаCOLON 56
akiribar НапишиCOLON
a jas pak gledav sliki pred nekoe vreme nekoj mi prati so momci vlezeni vo sred treska do kolena vo voda so harpuni i pastrmki golemi vo raka slikani :)
Додека не видам со свои очи не можам ништо да ти кажам!


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Maр 01, 2016 10:30 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4782
ЛокацијаCOLON skopje
mene mi prativa link od fb od nekoj momak shto bil od selata pokraj treska i si stavil slikite na profil pa taka doznav i poveruvav .

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Maр 01, 2016 10:41 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Дек 09, 2011 2:36 am
МислењаCOLON 2536
ЛокацијаCOLON Струга
Aki daj prati mi link :D

_________________
„Земјата не ни е дадена во наследство од нашите предци,
туку ни е позајмена да ја чуваме за идните поколенија“


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Maр 01, 2016 10:50 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4782
ЛокацијаCOLON skopje
odamna bese lani polani ama muabetot mie deka se sluchuva...

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Сре Maр 02, 2016 12:04 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пет Maр 16, 2012 11:59 pm
МислењаCOLON 487
Greska si aki so harpun lovat na skopska treska a oni ti kazuvaat na izvor kicevo


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Сре Maр 02, 2016 8:12 am 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Пет Феб 19, 2016 3:23 pm
МислењаCOLON 56
akiribar НапишиCOLON
mene mi prativa link od fb od nekoj momak shto bil od selata pokraj treska i si stavil slikite na profil pa taka doznav i poveruvav .
Epa toa nee vo Kichevo da znaes...


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum