www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Aпр 13, 2021 2:41 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 45 46 47 48 49 ELLIPSIS 51 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река ТРЕСКА
ТемаИспратеноCOLON Сре Jун 29, 2016 9:37 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON 6956
Брутално, што да кажам повеќе...останат ревирот на милост и немилост.
И сеа, кој евиновен за ова?

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река ТРЕСКА
ТемаИспратеноCOLON Сре Jун 29, 2016 9:43 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
MRF i Ribar 2011 i ...

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река ТРЕСКА
ТемаИспратеноCOLON Сре Jун 29, 2016 9:49 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
Цацко е крив


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река ТРЕСКА
ТемаИспратеноCOLON Сре Jун 29, 2016 9:49 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
и сите спортски риболовци :head_bang:
и оваа вода и понатаму ке си остане без концесионер исто како и езерото треска што никогаш нема да добие концесионер и тако даље и дако ближе :thumbdown:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река ТРЕСКА
ТемаИспратеноCOLON Сре Jун 29, 2016 9:50 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11615
ЛокацијаCOLON Скопје
А штo убaвo ќе си јa рaбoтевме дa не се oдметнaa oние штo немa дa ги спoмнaм

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река ТРЕСКА
ТемаИспратеноCOLON Сре Jун 29, 2016 10:00 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 13, 2010 9:30 am
МислењаCOLON 9475
Tamu gospod neisprava so toj narod.iluzii se

_________________
Rodjen da peca,Nateran da radi


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река ТРЕСКА
ТемаИспратеноCOLON Сре Jун 29, 2016 10:40 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Вто Јан 10, 2012 12:59 am
МислењаCOLON 296
Цццццц господ напомош нека ни е подобро да не коментирам да не кажам нешто што не треба. :silent:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река ТРЕСКА
ТемаИспратеноCOLON Чет Jун 30, 2016 9:46 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Jун 15, 2011 3:06 pm
МислењаCOLON 1998
Не можеш ни Чарлс Дарвин да го обвиниш за вакви појави.

Не заслужуваме ништо како народ.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река ТРЕСКА
ТемаИспратеноCOLON Чет Jун 30, 2016 3:13 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Вто Феб 26, 2013 9:15 pm
МислењаCOLON 34
Ova e od poodamna nema kade da se obratime, i preku cela zima momcive lupaat so harpunite, imaat i obezbeduvanje so niv. Spas nema , zatoa da ja zaboravime treska ZA ZAL.
:kompir:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река ТРЕСКА
ТемаИспратеноCOLON Чет Jун 30, 2016 3:16 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11615
ЛокацијаCOLON Скопје
На тој ревир дури и полицијата е на нивна страна, што е и очекувано, со оглед на составот и опкружувањето.

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 45 46 47 48 49 ELLIPSIS 51 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum