www.ribar.com.mk
http://ribar.com.mk/forum/

made by God & made by man( Крива река)
http://ribar.com.mk/forum/viewtopic.php?f=151&t=3757
Страна 22

АвторCOLON  Atanasovski [ Саб Jун 15, 2013 5:31 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: made by God & made by man( Крива река)

Stole НапишиCOLON
Да, да си ги подзачитиш ноктите.
:lol: :lol: :lol:

АвторCOLON  kire [ Саб Jун 15, 2013 5:45 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: made by God & made by man( Крива река)

Интересно,каква спротивност на неколку метри една од друга рекичка :bravo:

Страна 22 Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/