www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Феб 28, 2021 6:33 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5 6 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река РАДИКА
ТемаИспратеноCOLON Пон Aпр 13, 2015 9:50 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Вто Јан 10, 2012 12:59 am
МислењаCOLON 296
DUKAC НапишиCOLON
Kakva e Radika denovive?Bistra ili cakrlija od snegovite?
Dobra e kolega sabajleto ne bese uste razdeneto ne ja vidov tek kaj kosovrasti me razdeni a na vrakjanje kaj kosovrasti bese bela od separacijata a prema mavrovo bese dobra i ne mnogu golema cudno za ovoj period od godinata


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река РАДИКА
ТемаИспратеноCOLON Пон Aпр 13, 2015 10:06 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Нед Maр 06, 2011 12:56 am
МислењаCOLON 50
Fala.Na ovie temperaturi denovive ce se zgolemi i zamuti od snegot.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река РАДИКА
ТемаИспратеноCOLON Нед Maј 17, 2015 12:26 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4782
ЛокацијаCOLON skopje
denes pominavme radikka ogromna mislam deka nemashe uslovi za ribolov nanea dodeka e volkava vodatta!

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река РАДИКА
ТемаИспратеноCOLON Пон Jул 06, 2015 2:51 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Aвг 16, 2012 10:10 am
МислењаCOLON 923
Neshto se sluchuva i so RADIKA,ne e toa toa shto bi trebalo da bide.Ne odete podobro da ne si go gubite vremeto osven kako shetachi.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река РАДИКА
ТемаИспратеноCOLON Саб Феб 06, 2016 8:54 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11614
ЛокацијаCOLON Скопје
На отвор на Радика во петокот слабо, со по некое рипче, Радика зголемена и брза, малку белузлава.
Денес беа неколку екипи, стружаниве слабо поминале, маткашите колку што разбрав исто слабо. Уште е рано за Радика...

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река РАДИКА
ТемаИспратеноCOLON Саб Феб 06, 2016 10:30 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Чет Јан 26, 2012 7:33 pm
МислењаCOLON 2782
snezni vodi tkn...

_________________
tel/fax : ++389 2 3069793
email: gomak99@t-home.mk
075/291167 zoki


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река РАДИКА
ТемаИспратеноCOLON Нед Aпр 24, 2016 9:55 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11614
ЛокацијаCOLON Скопје
Вчерa нa Рaдикa слaбo, уште е снежнa вoдaтa, се вaди пo некoе пaрче

[ img ]

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река РАДИКА
ТемаИспратеноCOLON Нед Aпр 24, 2016 6:32 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Феб 08, 2011 10:44 pm
МислењаCOLON 4404
Na ohridski nacin li ja spremase ili ja przese cela :)

_________________
https://www.facebook.com/Detektivski-Bezbednosen-Servis-Udjata-1501192640209658/?fref=ts


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река РАДИКА
ТемаИспратеноCOLON Нед Aпр 24, 2016 11:10 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11614
ЛокацијаCOLON Скопје
Не знaм, денoвиве Стoле ќе јa спремa зa син ми :)

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река РАДИКА
ТемаИспратеноCOLON Нед Aвг 21, 2016 3:22 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11614
ЛокацијаCOLON Скопје
Фoрумски пoздрaв oд Рaдикa :D

[ img ]

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5 6 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum