www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Aпр 23, 2021 4:14 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 7 8 9 10 11 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река БРЕГАЛНИЦА
ТемаИспратеноCOLON Пет Jул 05, 2013 10:29 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 06, 2010 10:29 am
МислењаCOLON 2030
ЛокацијаCOLON Кочани
zasov НапишиCOLON
Клен
Штипски клен :mrgreen:

_________________
When you walk through a storm hold your head up high.....and don't be afraid of the dark.... at the end of the storm Is a golden sky....

Alliance Carp Team


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река БРЕГАЛНИЦА
ТемаИспратеноCOLON Пет Jул 05, 2013 11:29 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Вто Јан 17, 2012 4:22 pm
МислењаCOLON 86
ЛокацијаCOLON Штип
БУШАР :ok_ok:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река БРЕГАЛНИЦА
ТемаИспратеноCOLON Пет Jул 05, 2013 11:31 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Вто Јан 17, 2012 4:22 pm
МислењаCOLON 86
ЛокацијаCOLON Штип
На црница,на водна вошка,на воблер,на црвен црв,на леб итн.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: РИБОКРАДЦИ на Река БРЕГАЛНИЦА
ТемаИспратеноCOLON Пет Јан 24, 2014 5:19 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Ное 24, 2011 11:40 pm
МислењаCOLON 100
moze li nekoja informacija za aktivnosta na ribata na bregalnica okolu stip


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: БЕРОВСКО ЕЗЕРО
ТемаИспратеноCOLON Вто Јан 28, 2014 2:43 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Jул 05, 2013 5:01 pm
МислењаCOLON 621
Имам некоја информација дека Брегалница од вливот во Беровско до изворот е забранета за риболов до 2015... Ме интересира дали и некој друг знае нешто за ова???


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: БЕРОВСКО ЕЗЕРО
ТемаИспратеноCOLON Вто Јан 28, 2014 3:22 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 06, 2010 10:29 am
МислењаCOLON 2030
ЛокацијаCOLON Кочани
ljupce НапишиCOLON
Имам некоја информација дека Брегалница од вливот во Беровско до изворот е забранета за риболов до 2015... Ме интересира дали и некој друг знае нешто за ова???
Добро е ке биде рај за мрежарите!! Само напред..

_________________
When you walk through a storm hold your head up high.....and don't be afraid of the dark.... at the end of the storm Is a golden sky....

Alliance Carp Team


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река БРЕГАЛНИЦА
ТемаИспратеноCOLON Вто Јан 28, 2014 4:17 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Вто Јан 17, 2012 4:22 pm
МислењаCOLON 86
ЛокацијаCOLON Штип
bojnoksom НапишиCOLON
moze li nekoja informacija za aktivnosta na ribata na bregalnica okolu stip
Активност има ама секој ден е различно.Ако го погодеш местото си добитен, излегуваат убави бојници 250-300-400г. сега повеќе на бел црв и задолжително во градското подрачје.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: БЕРОВСКО ЕЗЕРО
ТемаИспратеноCOLON Вто Јан 28, 2014 5:19 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Jул 05, 2013 5:01 pm
МислењаCOLON 621
Јас се радував дека може ќе пркне поточарката малку, ама па од друга страна се надевам дека ќе има и поостра контрола на тој дел...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река БРЕГАЛНИЦА
ТемаИспратеноCOLON Нед Феб 02, 2014 9:49 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Вто Јан 17, 2012 4:22 pm
МислењаCOLON 86
ЛокацијаCOLON Штип
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
Денес рибари како никогаш до сега,а и се фати по нешто


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река БРЕГАЛНИЦА
ТемаИспратеноCOLON Сре Феб 05, 2014 9:42 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Вто Јан 17, 2012 4:22 pm
МислењаCOLON 86
ЛокацијаCOLON Штип
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 7 8 9 10 11 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum