www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Aпр 23, 2021 3:51 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 6 7 8 9 10 11 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река БРЕГАЛНИЦА
ТемаИспратеноCOLON Чет Maр 28, 2013 9:46 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Вто Maр 08, 2011 6:49 pm
МислењаCOLON 374
nemozes na samoto mesto

_________________
pod golemite kamenja golemite mreni se krijat


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река БРЕГАЛНИЦА
ТемаИспратеноCOLON Чет Maр 28, 2013 9:57 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11615
ЛокацијаCOLON Скопје
Никола, па пиши му каде и како се вади :D

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река БРЕГАЛНИЦА
ТемаИспратеноCOLON Чет Maр 28, 2013 4:16 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Вто Maр 08, 2011 6:49 pm
МислењаCOLON 374
najednostavno ako si od drug grad vrtis na sekretarot 078352207 te precekuva i vrsite rabota inaku kancelarijata e vo kompleks zgradi dulje kaj stadionot i raboti 0d 17 do 20 h

_________________
pod golemite kamenja golemite mreni se krijat


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река БРЕГАЛНИЦА
ТемаИспратеноCOLON Чет Maр 28, 2013 4:19 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11615
ЛокацијаCOLON Скопје
:lepi:

viewtopic.php?f=99&t=2668&p=82314#p82314

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река БРЕГАЛНИЦА
ТемаИспратеноCOLON Чет Maр 28, 2013 11:06 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Јан 22, 2011 2:52 pm
МислењаCOLON 60
ЛокацијаCOLON с.Таринци (Штипско)
nikola НапишиCOLON
najednostavno ako si od drug grad vrtis na sekretarot 078352207 te precekuva i vrsite rabota inaku kancelarijata e vo kompleks zgradi dulje kaj stadionot i raboti 0d 17 do 20 h
Vo sabotata raboti li kancelarijata?

_________________
Знам дека незнам.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река БРЕГАЛНИЦА
ТемаИспратеноCOLON Пет Maр 29, 2013 1:16 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Вто Maр 08, 2011 6:49 pm
МислењаCOLON 374
Ke se javis na sekretarot 078352207 blagoj i ke se dogovoris

_________________
pod golemite kamenja golemite mreni se krijat


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река БРЕГАЛНИЦА
ТемаИспратеноCOLON Саб Maј 25, 2013 10:07 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Јан 22, 2011 2:52 pm
МислењаCOLON 60
ЛокацијаCOLON с.Таринци (Штипско)
Na ovoj broj nikoj ne se javuva, samo sekretarka se uklucuva...

_________________
Знам дека незнам.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река БРЕГАЛНИЦА
ТемаИспратеноCOLON Чет Jул 04, 2013 4:47 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Вто Јан 17, 2012 4:22 pm
МислењаCOLON 86
ЛокацијаCOLON Штип
:s) :s) :s) Ајде малку за Брегалница,активност има,рибари е полно се вади бојник,мрена,бушар и по некое крапче. :fishing:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река БРЕГАЛНИЦА
ТемаИспратеноCOLON Чет Jул 04, 2013 11:03 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пет Maр 23, 2012 9:31 pm
МислењаCOLON 831
ЛокацијаCOLON skopje
a ,sto e toa busar ???


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река БРЕГАЛНИЦА
ТемаИспратеноCOLON Пет Jул 05, 2013 7:33 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пет Феб 10, 2012 1:25 pm
МислењаCOLON 281
ЛокацијаCOLON Штип
Клен


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 6 7 8 9 10 11 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum