www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Феб 28, 2021 5:16 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река Струмица
ТемаИспратеноCOLON Чет Јан 26, 2012 8:02 pm 
Присутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Oкт 26, 2010 9:38 pm
МислењаCOLON 1320
ЛокацијаCOLON Strumica
Абе одат навечер,како нинџи,непрегледен терен е,иначе и јас сум за во вода да се фрлат.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река Струмица
ТемаИспратеноCOLON Чет Јан 26, 2012 8:06 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Вто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON 10473
ima li stuka bre braka..ostajte apasite :D :D :D

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река Струмица
ТемаИспратеноCOLON Чет Јан 26, 2012 8:09 pm 
Присутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Oкт 26, 2010 9:38 pm
МислењаCOLON 1320
ЛокацијаCOLON Strumica
Има штука ;)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река Струмица
ТемаИспратеноCOLON Чет Јан 26, 2012 8:09 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Вто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON 10473
i koj ja faka zajko,,kako koga.. :D :D

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река Струмица
ТемаИспратеноCOLON Чет Јан 26, 2012 8:11 pm 
Присутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Oкт 26, 2010 9:38 pm
МислењаCOLON 1320
ЛокацијаCOLON Strumica
На жив мамец во долниот тек на реката(блиску до граничниот појас)кој оди си фаќа по некоја :D


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река Струмица
ТемаИспратеноCOLON Чет Јан 26, 2012 8:12 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Вто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON 10473
a akcija 20-30 ljudge od ribar da probame da fatime nekoja ,za,proectot home made stuka,,,ima li sansi ;) ;) ;)

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река Струмица
ТемаИспратеноCOLON Чет Јан 26, 2012 8:19 pm 
Присутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Oкт 26, 2010 9:38 pm
МислењаCOLON 1320
ЛокацијаCOLON Strumica
Немам никаква свежа информација како е во моментот.Дури не знам ни како е водостојот.Ај ке се распрашам,знам дека се жалеа од бојникот,а за штука оваа зима не сум чул од никој.Ќе прашам....


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река Струмица
ТемаИспратеноCOLON Чет Јан 26, 2012 8:58 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Вто Maр 08, 2011 6:49 pm
МислењаCOLON 374
Poliz НапишиCOLON
Абе одат навечер,како нинџи,непрегледен терен е,иначе и јас сум за во вода да се фрлат.
E TOA MI SE DOPAGA .
NIE ARAMIITE NAJMNOGU NAVECER GI FAKAME I NIE SME KAKO NINDZI HA HA DA VIDIS KAKO SE FRLAAT SAMI VO VODA .
KE SE VIDEME KE ZBORIME


POZDRAV

_________________
pod golemite kamenja golemite mreni se krijat


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река Струмица
ТемаИспратеноCOLON Пон Феб 02, 2015 8:00 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пон Oкт 24, 2011 11:10 pm
МислењаCOLON 292
I na ovaa reka kaj i dae denovive koga ce se
stabilizira vodata bi trebalo da pokaze
nekoja ripka.
Ama tamosnite dopisnici nekako ni zataiva.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река Струмица
ТемаИспратеноCOLON Вто Феб 03, 2015 2:49 am 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Феб 26, 2011 4:07 pm
МислењаCOLON 5851
ЛокацијаCOLON bitola
мислиш на онаа жолтатата кофичка :D , касперски верувам дека ке споделе нешто од таа рекичка имашедоста убави моменти споделено од таму

_________________
-------- КоЈ ФаТи ><> ФатЕ - КоЈ Не ФаТЕ <>< Ке ФаТИ ---------
---------Piscator non solum piscatur------------


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum