www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Феб 25, 2021 12:06 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2




Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река Струмица
ТемаИспратеноCOLON Вто Феб 03, 2015 11:38 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пон Oкт 24, 2011 11:10 pm
МислењаCOLON 292
Se mi se cini daneja izgubil kofickata.
Nesto vo posledno vreme mnogu mi cuti.
Vo sekoj slucaj pozdrav do nego
ai do negovite drugari.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река Струмица
ТемаИспратеноCOLON Сре Феб 04, 2015 9:25 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 28, 2010 1:02 am
МислењаCOLON 226
ЛокацијаCOLON STRUMICA
Ќутам и ве пратам :D и очекувајте секој момент да ја испукам бомбата! :D Aма со новата кофичка!
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Река Струмица
ТемаИспратеноCOLON Сре Феб 04, 2015 11:12 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пон Oкт 24, 2011 11:10 pm
МислењаCOLON 292
Aj sto ubava bojaaaa
Se nadevam denovive ce ja vidime od drug agol
makar i so nekoja riba vnatre.


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum