www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Maј 24, 2019 2:58 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 128 129 130 131 132
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Грција
ТемаИспратеноCOLON Чет Jун 21, 2018 2:32 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пон Дек 05, 2011 12:26 am
МислењаCOLON 101
Kolegi pozdrav. Grcija Nea Potidea. Na tesnecot [rekata] sto moze da fakam i na sto mamec. Nekoj iskustvo dali ima


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Грција
ТемаИспратеноCOLON Чет Jун 21, 2018 6:49 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8345
ЛокацијаCOLON Skopje
Imas bas od pred nekoj den ubavo video za ribolov na kanalot.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Грција
ТемаИспратеноCOLON Чет Сеп 06, 2018 11:03 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Jул 31, 2012 1:28 pm
МислењаCOLON 275
Пошто кај нас со концесииве се зезна работава, дајте некоја информација за Грција, на реките или езерата...спин совет е добредојден

_________________
Иф ју континју ту рајт маседониан јуит латин лет`рс, ај вил рајт инглиш јуит сирилик, то шоу ју хау стјупид ит ис!


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 128 129 130 131 132

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum