www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Јан 17, 2021 1:56 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 21 22 23 24 25 ELLIPSIS 27 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLON Сре Ное 22, 2017 11:47 am 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Пон Maј 01, 2017 9:10 pm
МислењаCOLON 72
[ img ]
Resivme vo petok na 24.11. da dademe popust od 10% na celata roba.
Na nekogo mozebi toa ke mu izgleda malku no nie odime so realni ceni i marzi preku celata godina. Nemame namera da gi kacuvame cenite pred nekoj popust za da so popustot izgleda pogolem nitu da davame visok popust 30 ili 50 % samo na nekolku artikli koj i taka ne se prodavaat. Zatoa odime so -10% na celiot asortiman.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLON Чет Ное 23, 2017 2:55 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Aпр 29, 2011 8:18 pm
МислењаCOLON 108
Bravo za Ribocentar I za iskrenosta... Samo taka prodolzete momci I kolku sto mozam da vidam vekje imate bleskava idnina vo ovoj biznis za razlika od mnogu drugi prodavnici.....
Steta sto ne sum vo MK ovoj petok nego drugiot obavezno ke ve posetev.....
Golem pozdrav do celiot tim na Ribocentar ....

_________________
Блазе си им на Кинезите, каде и да одат купуваат домашни производи :)))


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLON Пет Ное 24, 2017 3:50 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Сре Дек 07, 2011 4:20 pm
МислењаCOLON 132
ЛокацијаCOLON Skopje,chento
[ img ]
Denes iskoristen popustot vo Ribocentar, ubava dopuna na sitnici , muabet i kafe i nazad za Skopje, pozz i bistro

_________________
Рибар 2011


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLON Пет Ное 24, 2017 10:48 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Ne izdrza srce da ne se otide.
Novive C-line silkonci se odlicni.Pogotovo cenite im se odlicni.

[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLON Нед Ное 26, 2017 1:57 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11614
ЛокацијаCOLON Скопје
Бевме со Цакуле денес. За нас нема скоро ништо :)

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLON Нед Ное 26, 2017 9:54 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON 1530
ЛокацијаCOLON Skopje
Абе еднаш кажав,вие фрчкалистите сте непрофитабилна група :lol: Еден шнур,машинка без лагери,монофил од 150 метри за предвез ги користите со децении...мушици дома си мотате од јамбилии,што да ви продава човек...?

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLON Пон Ное 27, 2017 9:08 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11614
ЛокацијаCOLON Скопје
Една наша трска е колку цела твоја опрема :papa:

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLON Пон Ное 27, 2017 9:48 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON 1530
ЛокацијаCOLON Skopje
Да бе,читав за тоа во политикин забавник.....баш те спомниваа и тебе

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLON Чет Јан 18, 2018 7:55 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLON Чет Јан 18, 2018 11:15 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Вто Јан 10, 2012 12:59 am
МислењаCOLON 296
:NotWorthy: :ok_ok: :~~ :yahoo:
Браво момци за идејата секоја чест.


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 21 22 23 24 25 ELLIPSIS 27 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum