www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Јан 25, 2021 6:37 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 23 24 25 26 27
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLON Пон Ное 26, 2018 9:08 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Пон Maј 01, 2017 9:10 pm
МислењаCOLON 72
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLON Пон Ное 26, 2018 9:12 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Пон Maј 01, 2017 9:10 pm
МислењаCOLON 72
Една многу интересна машинка со добар квалитет и одлицна цена.
[ img ]
големина 20 е 1440 ден / 30 е 1540 ден. / 40 кошта 1690 ден


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLON Пет Ное 30, 2018 9:52 am 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Пон Maј 01, 2017 9:10 pm
МислењаCOLON 72
[ img ]

[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратеноCOLON Вто Дек 18, 2018 5:14 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Пон Maј 01, 2017 9:10 pm
МислењаCOLON 72
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR Skopje + Tetovo
ТемаИспратеноCOLON Чет Дек 20, 2018 12:07 am 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Сеп 11, 2011 8:30 pm
МислењаCOLON 1171
Ako dobro razbrav, na site proizvodi?


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR Skopje + Tetovo
ТемаИспратеноCOLON Чет Дек 20, 2018 3:20 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пет Maр 23, 2012 9:31 pm
МислењаCOLON 831
ЛокацијаCOLON skopje
Da na site


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIBOCENTAR Skopje + Tetovo
ТемаИспратеноCOLON Вто Ное 12, 2019 11:16 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пон Jун 26, 2017 4:02 pm
МислењаCOLON 137
Ron Thomson Steelhead Iconic дали е квалитетен стап или подобро е да се доплати за некој окума. Ме интересираат спроводниците дали се квалитетни и отпорни на солена вода, и дали се под агол од 90 степени или полукружни.


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 23 24 25 26 27

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum