www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 10:22 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратено: Пон. Ное. 26, 2018 9:08 pm 
Отсутен
Воздржан

Регистриран: Пон. Maј. 01, 2017 9:10 pm
Мислења: 65
Слика


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратено: Пон. Ное. 26, 2018 9:12 pm 
Отсутен
Воздржан

Регистриран: Пон. Maј. 01, 2017 9:10 pm
Мислења: 65
Една многу интересна машинка со добар квалитет и одлицна цена.
Слика
големина 20 е 1440 ден / 30 е 1540 ден. / 40 кошта 1690 ден


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: RIBOCENTAR -Tetovo
ТемаИспратено: Пет. Ное. 30, 2018 9:52 am 
Отсутен
Воздржан

Регистриран: Пон. Maј. 01, 2017 9:10 pm
Мислења: 65
Слика

Слика


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до: