www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Oкт 04, 2023 3:01 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS4950515253
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ШАТОРИ (што користиме и препораки)
ТемаИспратеноCOLONЧет Јан 03, 2019 3:14 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Jул 31, 2012 1:28 pm
МислењаCOLON276
http://vi.raptor.ebaydesc.com/ws/eBayIS ... 7000&ver=0

Интересно шаторче за интересна цена...коментар ?

_________________
Иф ју континју ту рајт маседониан јуит латин лет`рс, ај вил рајт инглиш јуит сирилик, то шоу ју хау стјупид ит ис!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ШАТОРИ (што користиме и препораки)
ТемаИспратеноCOLONЧет Јан 03, 2019 4:18 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLONНед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON5485
Vaka izgleda interesen ali e za eden covek. Za dvajca malce guzva ke bide. Za cenata ne e los.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ШАТОРИ (што користиме и препораки)
ТемаИспратеноCOLONЧет Јан 03, 2019 8:02 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLONВто Ное 30, 2010 3:15 am
МислењаCOLON1683
[ img ] mojot nov sator traker 2 man za novata sezona :)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ШАТОРИ (што користиме и препораки)
ТемаИспратеноCOLONПон Јан 07, 2019 2:17 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONЧет Дек 12, 2013 5:17 pm
МислењаCOLON222
ЛокацијаCOLONСкопје
Со здравје да си го користиш Кирца,па да го залееме покрај вода :eusa_dance: :eusa_dance: :eusa_dance:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ШАТОРИ (што користиме и препораки)
ТемаИспратеноCOLONПон Јан 07, 2019 2:30 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLONНед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON5485
Ajde Kirca sto podolgo da sedis vo nego, pa da go vidime rasklopen.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ШАТОРИ (што користиме и препораки)
ТемаИспратеноCOLONПон Јан 07, 2019 7:46 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLONВто Ное 30, 2010 3:15 am
МислењаCOLON1683
Fala decki, mnogu kvalitetno platno ima + winterskin vnatre vo nego toplo bara :)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ШАТОРИ (што користиме и препораки)
ТемаИспратеноCOLONПон Јан 07, 2019 9:53 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Jун 10, 2011 5:18 pm
МислењаCOLON359
ЛокацијаCOLONSkopje -Ilinden -
Ако немаш време покрај вода, за на плац ке се најде, [emoji3] како и да е со здравје да си го користиш

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

_________________
Риболовот не е хоби - тоа е животeн стил...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ШАТОРИ (што користиме и препораки)
ТемаИспратеноCOLONВто Јан 08, 2019 11:32 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Jул 31, 2012 1:28 pm
МислењаCOLON276
kircask НапишиCOLON
[ img ] mojot nov sator traker 2 man za novata sezona :)
Убаво...со здравје да го користиш...дај ми инфо од каде го набави, колку чини

_________________
Иф ју континју ту рајт маседониан јуит латин лет`рс, ај вил рајт инглиш јуит сирилик, то шоу ју хау стјупид ит ис!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ШАТОРИ (што користиме и препораки)
ТемаИспратеноCOLONВто Јан 08, 2019 2:22 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLONНед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON3505
mesiah НапишиCOLON
колку чини
http://hristocarp.com/shop/product_info ... ts_id=1497
Повели колега


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS4950515253

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum