www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Maр 01, 2021 9:18 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Софија
ТемаИспратеноCOLON Пет Сеп 01, 2017 4:51 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
Ако некој од колегите деновиве доаѓа во Софија би го замолил да ми се јави, сакам нешто да испратам на моите
Мојот број е 00359889008156
Благодарам однапред


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Софија
ТемаИспратеноCOLON Саб Сеп 02, 2017 9:51 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
Работата денеска се заврши!


Кон врв
 
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 4 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum