www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Maр 01, 2021 9:00 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Sajt na godinata
ТемаИспратеноCOLON Пет Дек 02, 2016 10:52 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Aпр 12, 2012 3:42 pm
МислењаCOLON 605
10ce +

_________________
Carp fishing...i love it !


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Sajt na godinata
ТемаИспратеноCOLON Пон Дек 05, 2016 2:34 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Ajde denes ponedelnicki iskoristete nekoja meil adresa na koleshkite

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Sajt na godinata
ТемаИспратеноCOLON Вто Дек 06, 2016 1:28 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Jун 10, 2011 5:18 pm
МислењаCOLON 358
ЛокацијаCOLON Skopje -Ilinden -
30+ :arrow:

_________________
Риболовот не е хоби - тоа е животeн стил...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Sajt na godinata
ТемаИспратеноCOLON Вто Дек 06, 2016 9:11 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11614
ЛокацијаCOLON Скопје
10+ од 10 емаил адреси :D Сеа одам по колешки :)

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Sajt na godinata
ТемаИспратеноCOLON Пон Дек 12, 2016 2:47 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Aвг 16, 2012 10:10 am
МислењаCOLON 923
Protiv uroci + :saso:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Sajt na godinata
ТемаИспратеноCOLON Вто Дек 13, 2016 4:53 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Гласате или се зезате ???

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Sajt na godinata
ТемаИспратеноCOLON Пон Дек 19, 2016 1:51 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Aвг 16, 2012 10:10 am
МислењаCOLON 923
Glasano. :saso:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Sajt na godinata
ТемаИспратеноCOLON Вто Дек 27, 2016 10:23 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11614
ЛокацијаCOLON Скопје
За малку :)

Спорт

Трето место: makrakomet.com

Второ место: sportclub.mk

Прво место: karas4training.com


Најдобар Сајт за 2016 година

Трето место: fakulteti.mk

Второ место: grouper.mk

Прво место: crnobelo.com

п.с. Малку е чудно како може да се номинираат и да победуваат сајтови кои не се регистрирани на .мк домејн :D

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Sajt na godinata
ТемаИспратеноCOLON Вто Дек 27, 2016 6:18 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Cetvrti pak, sto da se pravi...

Filip disfalikuvaj toa sto ne e na MK domejn

_________________
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum