www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Maр 01, 2021 2:53 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Скопје
ТемаИспратеноCOLON Сре Aвг 24, 2016 7:57 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Саб Maј 07, 2011 8:16 pm
МислењаCOLON 1249
ЛокацијаCOLON Богданци
Здраво форумџии,
Некаде во Октомври-Ноември во план ми е да се селам во Скопје, сакам да почнам да живеам сам, можда со другар.
Сакам да знам како се движи сместувањето, како е со работа....


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Скопје
ТемаИспратеноCOLON Сре Aвг 24, 2016 7:59 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Ное 18, 2010 10:28 pm
МислењаCOLON 2806
ЛокацијаCOLON skopje
Zile..abe od tolku studentki niz Skopje ti so drugar..so maler ke bese....

_________________
JA KAKO MAL IMAV MLECNI ZABI A SEGA IMAM 3 ST.CROIX......
DA ZIVEE SPINOT.................................................


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Скопје
ТемаИспратеноCOLON Сре Aвг 24, 2016 8:12 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Саб Maј 07, 2011 8:16 pm
МислењаCOLON 1249
ЛокацијаCOLON Богданци
hehe drugar, drugarka, sam ne mi e tolku bitno, samo da stignam tamu mi zdosadi Bogdanci


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Скопје
ТемаИспратеноCOLON Сре Aвг 24, 2016 11:55 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Вто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON 10473
Pepi prasaj go, on mislam izdava smestaj :D

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Скопје
ТемаИспратеноCOLON Чет Aвг 25, 2016 8:14 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11614
ЛокацијаCOLON Скопје
И ако треба постелата ќе ја дели со тебе :D Прав другар е Пепи, знае Ицо

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Скопје
ТемаИспратеноCOLON Чет Aвг 25, 2016 9:05 am 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Вто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON 10473
Da da,so mene u spanija spiese,miren e u krevet,ne rci,i so ke mu kazes toa pravi :lol:

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Скопје
ТемаИспратеноCOLON Чет Aвг 25, 2016 11:09 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4782
ЛокацијаCOLON skopje
kolega smestuvanje vo centar se dvizhi 200-300e stan 70 kvadrati namesten od prilika taa e cenata a vo drugite naselbi poevtino.
za rabota se naogja lesno ama ne se plaka mnogu skoro sekade e do 200e plata.
se nadevam deka malku ti pomognav....

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Скопје
ТемаИспратеноCOLON Чет Aвг 25, 2016 11:54 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Вто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON 10473
Ne go lazi aki, ima ljudhe sto zimaat 60,000 :lol:

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Скопје
ТемаИспратеноCOLON Пет Aвг 26, 2016 12:10 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4782
ЛокацијаCOLON skopje
jas mu kazhuvam minimunmot kolku e gore dole e sega sve nad toa e exra :lepi:

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Скопје
ТемаИспратеноCOLON Пет Aвг 26, 2016 7:47 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
Во Кисела Вода можеш да најдеш стан до 150 евра наместен до кај 50 квадрати

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 11 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum