www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Maр 01, 2021 2:52 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
ТемаИспратеноCOLON Чет Maр 03, 2016 9:34 am 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 13, 2010 9:30 am
МислењаCOLON 9475
Kroacija Osiguruvanje godinava dava pomos na site ucesnici vo sportska manifestaciaj po ribolov so besplatna polisa za osiguruvanje od nezgoda za vreme na sportski aktivnosti..

Gi molam drustvata da me kontaktiraat zaradi spisoci na natprevaruvaci poradi izgotvuvanje na polisite.

Jas tolku mozam da pomognam.Se nadevam barem mnogu malku ke im olesnam eden trosok pomalku na takmicarite

_________________
Rodjen da peca,Nateran da radi


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КРАПСКА ЛИГА 2016
ТемаИспратеноCOLON Чет Maр 03, 2016 10:00 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Maј 04, 2012 8:51 pm
МислењаCOLON 3008
Така тоа се прави. Секоја чест. Браво.

_________________
CARPE DIEM


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: КРАПСКА ЛИГА 2016
ТемаИспратеноCOLON Чет Maр 03, 2016 10:42 am 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 13, 2010 9:30 am
МислењаCOLON 9475
Prefrlete go postov vo tema.zosto vazi za site sportski ribolovci

_________________
Rodjen da peca,Nateran da radi


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Maр 03, 2016 11:36 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11614
ЛокацијаCOLON Скопје
Браос Јанко, ова е веќе позитивна работа :lepi:

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 9 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum