www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Maр 01, 2021 9:29 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON MALA POMOS
ТемаИспратеноCOLON Вто Jул 21, 2015 12:30 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Maр 20, 2011 2:59 pm
МислењаCOLON 673
ЛокацијаCOLON skopje
Mi e potreben auspuh za tomos 4,potocno gorniot del kade sto se spojuva so motorot...moze od star rasturen ili nov.Kade da najdam?

_________________
GOLEM MAMEC-GOLEMA RIBA


Кон врв
 
 Наслов на мислењетоCOLON Re: MALA POMOS
ТемаИспратеноCOLON Нед Jул 26, 2015 1:51 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Maр 20, 2011 2:59 pm
МислењаCOLON 673
ЛокацијаCOLON skopje
Najden nov,kupen montiran :) Kluc :!:

_________________
GOLEM MAMEC-GOLEMA RIBA


Кон врв
 
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum