www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Maр 01, 2021 3:20 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5 6
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Барам помош
ТемаИспратеноCOLON Чет Aвг 06, 2015 10:20 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11614
ЛокацијаCOLON Скопје
На бувљак можно е да се најдат :)

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Барам помош
ТемаИспратеноCOLON Чет Aвг 06, 2015 11:51 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4782
ЛокацијаCOLON skopje
ljupce НапишиCOLON
Ме интересира дали некој знае каде може да најде војнички матарки/чутури да се купат?

na pazarot pod kale 300 denari se

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Барам помош
ТемаИспратеноCOLON Чет Јан 05, 2017 12:13 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Aвг 05, 2013 12:30 pm
МислењаCOLON 108
ЛокацијаCOLON Skopje - Kisela Voda - Karpos 1
Помош за колега кој учествува во наградна игра и собира лјкови во борба е со еден шпанец и моментално има голема шанса да освои награда сигнализатори па ако не ви е тешко ке ви одземе само минута ваше време, знаши треба да се стави лајк на коментарот на колегата ( Miki Petrusev )

https://www.facebook.com/oldcarptackle/ ... =3&theater

се надевам дека сигнализаторите ке свират во Македонија овој пат, ви благодарам


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Барам помош
ТемаИспратеноCOLON Чет Јан 05, 2017 8:37 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
:thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Барам помош
ТемаИспратеноCOLON Пон Јан 09, 2017 1:43 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Aвг 05, 2013 12:30 pm
МислењаCOLON 108
ЛокацијаCOLON Skopje - Kisela Voda - Karpos 1
Vo ime na kolegata Miki da vi se zablagodaram na site sto glasa, signalizatorite se osvoeni i patuvaat za Makedonija


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Барам помош
ТемаИспратеноCOLON Пон Јан 09, 2017 3:12 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Jул 05, 2013 5:01 pm
МислењаCOLON 621
:thumbs_up:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Барам помош
ТемаИспратеноCOLON Пон Јан 09, 2017 8:34 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Дек 12, 2013 5:17 pm
МислењаCOLON 222
ЛокацијаCOLON Скопје
Non-stop da mu svirat :~~ :~~ :~~


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Барам помош
ТемаИспратеноCOLON Сре Јан 11, 2017 10:50 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Вто Јан 10, 2012 12:59 am
МислењаCOLON 296
:thumbs_up: :eatdrink:


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5 6

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum