www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Maр 01, 2021 9:15 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5 6 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Барам помош
ТемаИспратеноCOLON Саб Aвг 01, 2015 11:59 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Нед Aпр 01, 2012 2:24 pm
МислењаCOLON 745
JaneMK НапишиCOLON
Znae li nekoj dobar majstor za lcd televizor vo Skopje,ama da ne e video data :D
so televizor


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Барам помош
ТемаИспратеноCOLON Нед Aвг 02, 2015 7:44 am 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 13, 2010 9:30 am
МислењаCOLON 9475
golemiot sony milco

_________________
Rodjen da peca,Nateran da radi


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Барам помош
ТемаИспратеноCOLON Нед Aвг 02, 2015 8:40 am 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Вто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON 10473
Ja Ke go sredam :D

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Барам помош
ТемаИспратеноCOLON Сре Aвг 05, 2015 1:18 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 13, 2010 9:30 am
МислењаCOLON 9475
Mu blagodaram na Limun za brzata informacija.Napraven televizorot

Ljimun duzam kafe :D :D :D

_________________
Rodjen da peca,Nateran da radi


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Барам помош
ТемаИспратеноCOLON Сре Aвг 05, 2015 1:56 pm 
Отсутен
Wannabe Модератор

РегистриранCOLON Саб Ное 12, 2011 4:15 pm
МислењаCOLON 327
ЛокацијаCOLON Skopje
Јане,

Само да ти кажам дека пред 3 години однесов телевизор кај Лимун, да го однесе кај другар му да го направат, уште не ми го вратиле ;)

Верувам дека ти ќе имаш повеќе среќа од мене...

:D :D :D

_________________
Независен кандидат за модератор


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Барам помош
ТемаИспратеноCOLON Сре Aвг 05, 2015 2:56 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 13, 2010 9:30 am
МислењаCOLON 9475
Jas si go nosev sam i za eden den go napravija :D :D :D

_________________
Rodjen da peca,Nateran da radi


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Барам помош
ТемаИспратеноCOLON Сре Aвг 05, 2015 7:08 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON 1530
ЛокацијаCOLON Skopje
JaneMK НапишиCOLON
Mu blagodaram na Limun za brzata informacija.Napraven televizorot

Ljimun duzam kafe :D :D :D
Милo ми е штo пoмoгнaв,сo зaдoвoлствo ке пиеме кaфенце другaр :)

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Барам помош
ТемаИспратеноCOLON Сре Aвг 05, 2015 7:11 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON 1530
ЛокацијаCOLON Skopje
Fiksna НапишиCOLON
Јане,

Само да ти кажам дека пред 3 години однесов телевизор кај Лимун, да го однесе кај другар му да го направат, уште не ми го вратиле ;)

Верувам дека ти ќе имаш повеќе среќа од мене...


:D :D :D
Немoј дa сереш дрoљo еднa,гoтoв ти е телевизoрoт oд дaмнa, oди земи гo дa не гo фрли стaрaтa oд тресaлнa 8-)

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Барам помош
ТемаИспратеноCOLON Сре Aвг 05, 2015 9:55 pm 
Отсутен
Wannabe Модератор

РегистриранCOLON Саб Ное 12, 2011 4:15 pm
МислењаCOLON 327
ЛокацијаCOLON Skopje
limun75 НапишиCOLON
Fiksna НапишиCOLON
Јане,

Само да ти кажам дека пред 3 години однесов телевизор кај Лимун, да го однесе кај другар му да го направат, уште не ми го вратиле ;)

Верувам дека ти ќе имаш повеќе среќа од мене...


:D :D :D
Немoј дa сереш дрoљo еднa,гoтoв ти е телевизoрoт oд дaмнa, oди земи гo дa не гo фрли стaрaтa oд тресaлнa 8-)
:lol: :lol: :lol:

Утре го зимам и во петок давам пиво во Охрд ;)

_________________
Независен кандидат за модератор


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Барам помош
ТемаИспратеноCOLON Чет Aвг 06, 2015 10:08 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Jул 05, 2013 5:01 pm
МислењаCOLON 621
Ме интересира дали некој знае каде може да најде војнички матарки/чутури да се купат?


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5 6 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum