www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Maр 01, 2021 2:45 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ...i ushte edna BLAGODARNOST DO G-din CHICHO VASIL
ТемаИспратеноCOLON Саб Дек 27, 2014 11:53 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
Аки , отиде и ти брат :lol: :lol: :lol:
Секоја чест за чичко Васил ... домаќин на место :lepi:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ...i ushte edna BLAGODARNOST DO G-din CHICHO VASIL
ТемаИспратеноCOLON Нед Дек 28, 2014 12:30 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Maр 25, 2011 2:13 pm
МислењаCOLON 330
ЛокацијаCOLON Bitola
I od mene najgolem pozdrav za najgolemiot covek na Balkanot Cicko Vasil


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ...i ushte edna BLAGODARNOST DO G-din CHICHO VASIL
ТемаИспратеноCOLON Нед Дек 28, 2014 7:57 am 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
Во ред е колеги, пак ме :oops: , ви благодарам за убавите зборови.
Ќе пофторам по незнам кој пат, мило ми е кога доаѓате тука и денот во дружење со вас ми е пријатен, да ви се најдам низ градот и колку толку да ви помогнам.
Мислам дека и друг да е на мое место би постапил така, сепак сме си од една земја !


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ...i ushte edna BLAGODARNOST DO G-din CHICHO VASIL
ТемаИспратеноCOLON Нед Дек 28, 2014 9:35 am 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Нед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON 5485
[quote="vasil"]Малку фотки[ img ]
кога ке пораснам и Јас ке бидам државен првак као батково :roll:

Uste ednas cestitki za dobriot domakin....
Inace prijatelot mislam deka pecase u B sektor kaj Tafta i Pedja....

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ...i ushte edna BLAGODARNOST DO G-din CHICHO VASIL
ТемаИспратеноCOLON Нед Дек 28, 2014 3:37 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Aпр 14, 2012 12:50 pm
МислењаCOLON 2299
ЛокацијаCOLON На секоја локација,ха ха ха
Тоа е нашиот чичко ..ВАСИЛ..кој сака да помогне на секого .
А тоа е и нашиот ..Аки-рибар..кој дебело се спрема за наредната риболовна сезона ,голем поздрав до двајцата.

Мене Васил ме возеше 50 км низ Софија да најдеме отворена..БУРЕКЏИЛНИЦА..рано наутро :) но сепак најдовме ;) упорен е тоа човек а и сака да направи добрина на сите колеги. :~~ :~~

_________________
Reporter of the Jear- 2012-,-13-,-14-,

Fishing is my lifestyle,my passion,my life.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ...i ushte edna BLAGODARNOST DO G-din CHICHO VASIL
ТемаИспратеноCOLON Вто Jун 16, 2015 9:25 am 
Отсутен
Wannabe Модератор

РегистриранCOLON Саб Ное 12, 2011 4:15 pm
МислењаCOLON 327
ЛокацијаCOLON Skopje
По незнам кој пат се потврдува дека форумот помага, едуцира и зближува!

Со цел да не отварам нова тема, ќе ја искористам темата на Аки, и јас јавно да му се заблагодарам на Васил за услугата. Спрејот што ми требаше и што ми го испрати, штотуку го земав.
Секоја чест за реакцијата и гестот!!!

Васил, да си здрав и жив и здравје да те служи уште мнооооогу години.

Како што ти пишав и во пораката, должам 1 пиво и 2 крапа :) (може и повеќе пива ако несакаш крап, ќе те разберам).

Уште еднаш, голема благодарност и поздрав,

_________________
Независен кандидат за модератор


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: ...i ushte edna BLAGODARNOST DO G-din CHICHO VASIL
ТемаИспратеноCOLON Вто Jун 16, 2015 10:40 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Јан 20, 2012 1:45 am
МислењаCOLON 1507
:~~ :~~ :~~ :~~ :~~ :~~ :~~ :~~

_________________
[ img ]
www.octopus.rs


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 9 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum