www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Maр 01, 2021 8:26 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Рибарски тетоважи
ТемаИспратеноCOLON Сре Феб 20, 2013 6:03 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Aпр 12, 2012 3:42 pm
МислењаCOLON 605
Има многу добри мајстори во Скопје,ама Боби бивш Валијант е број 1 моментално,од детаљ до хигиена се на место

_________________
Carp fishing...i love it !


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Рибарски тетоважи
ТемаИспратеноCOLON Сре Феб 20, 2013 7:30 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Aвг 31, 2011 11:10 pm
МислењаCOLON 916
majstorot e moj drugar inaku ribar e i toj
eve nesto od nego.
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 8144_n.jpg
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 0174_n.jpg
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 0030_n.jpg
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 9493_n.jpg
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 0810_n.jpg

me mrzese da gi namaluvam slikite


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Рибарски тетоважи
ТемаИспратеноCOLON Сре Феб 20, 2013 7:56 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Ное 18, 2010 10:28 pm
МислењаCOLON 2806
ЛокацијаCOLON skopje
Trasul НапишиCOLON
Има многу добри мајстори во Скопје,ама Боби бивш Валијант е број 1 моментално,од детаљ до хигиена се на место
Koj Bobi..Despot od Hipodrom li???

_________________
JA KAKO MAL IMAV MLECNI ZABI A SEGA IMAM 3 ST.CROIX......
DA ZIVEE SPINOT.................................................


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Рибарски тетоважи
ТемаИспратеноCOLON Сре Феб 20, 2013 8:32 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Aпр 12, 2012 3:42 pm
МислењаCOLON 605
Да да,сега што има студио кај апче

_________________
Carp fishing...i love it !


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Рибарски тетоважи
ТемаИспратеноCOLON Чет Феб 21, 2013 12:08 am 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Нед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON 5485
Alpin bese najdobar...

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Рибарски тетоважи
ТемаИспратеноCOLON Чет Феб 21, 2013 1:42 am 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Ное 16, 2012 7:13 pm
МислењаCOLON 38
ЛокацијаCOLON Skopje
Mene pred 15 dena Strumf, definitivno br.1, barem za mene

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Рибарски тетоважи
ТемаИспратеноCOLON Чет Феб 21, 2013 11:40 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Oкт 10, 2011 1:07 pm
МислењаCOLON 146
ЛокацијаCOLON Ostrovo, Skopje
кој што сака нека збори ама Штрумфчето е најдобар за сенки :ok_ok:

http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 126&type=3

_________________
"FILLET & RELEASE CLUB"


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Рибарски тетоважи
ТемаИспратеноCOLON Чет Феб 21, 2013 2:11 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 19, 2011 7:29 pm
МислењаCOLON 698
ЛокацијаCOLON Свети Николе
За овој што ке кажете, како ви се допагаат тетоважите. Мене овој ми е комшија и сме врата до врата. Се знаеме од бебиња. :lol:
Можам само да кажам што сум го гледал дека работи многу педантно и ми се допагаат сликите што ги има цртано.
http://www.facebook.com/vlatko.spidi/photos_stream


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Рибарски тетоважи
ТемаИспратеноCOLON Чет Феб 21, 2013 2:44 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
Kristijan НапишиCOLON
За овој што ке кажете, како ви се допагаат тетоважите. Мене овој ми е комшија и сме врата до врата. Се знаеме од бебиња. :lol:
Можам само да кажам што сум го гледал дека работи многу педантно и ми се допагаат сликите што ги има цртано.
http://www.facebook.com/vlatko.spidi/photos_stream

Warning! Access to this site has violated the Information Use and Security Compliance (IUSC) policy.

This policy can be referenced at http://compliance.inside.ups.com/compli ... b_iusc.htm.

Accessed information is reported to IS Security. If you need access for business purposes, contact Information Security Services at webrequest@ups.com to obtain the procedure for requesting access.

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Рибарски тетоважи
ТемаИспратеноCOLON Чет Феб 21, 2013 2:59 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 19, 2011 7:29 pm
МислењаCOLON 698
ЛокацијаCOLON Свети Николе
Незнам зошто така на мене ми ги отвора сликите
Ај вака пробај можеби ке влезеш http://www.facebook.com/vlatko.spidi
ако пак не влезеш највероватно треба да го додадеш за пријател

Еве неколку тетоважи што ги има правено
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 2605_n.jpg
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 6143_n.jpg
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 2637_n.jpg
http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 2636_n.jpg
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 5717_n.jpg
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 3238_n.jpg
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 4225_n.jpg
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 7603_n.jpg

Се надевам дека може да ги отварате сликите


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum