www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 9:35 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: Рибарски тетоважи
ТемаИспратено: Чет. Феб. 25, 2016 11:05 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Пет. Феб. 18, 2011 11:50 pm
Мислења: 9231
Локација: Skopje
ne e moja

Слика

_________________
Слика


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Рибарски тетоважи
ТемаИспратено: Чет. Феб. 25, 2016 12:28 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

Регистриран: Чет. Oкт. 06, 2011 10:30 pm
Мислења: 7344
Thank God sto ne e tvoja :D

_________________
Слика
Како лови Келтан крапови ? Оди до реката и вика: ‘‘Ти , ти, и ти – надвор !‘‘.


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Рибарски тетоважи
ТемаИспратено: Пон. Феб. 29, 2016 10:27 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

Регистриран: Чет. Дек. 05, 2013 11:18 am
Мислења: 118
Локација: Штип
Слика


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Рибарски тетоважи
ТемаИспратено: Пон. Феб. 29, 2016 10:28 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

Регистриран: Чет. Дек. 05, 2013 11:18 am
Мислења: 118
Локација: Штип
fisherman67 Напиша:
Слика

moja!!! ;)


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Рибарски тетоважи
ТемаИспратено: Нед. Aвг. 21, 2016 10:48 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

Регистриран: Чет. Ное. 18, 2010 10:28 pm
Мислења: 3288
Локација: skopje
Dajte nekoj motiv idea....sakam da stavam edna po moznost spinning tema...

_________________
JA KAKO MAL IMAV MLECNI ZABI A SEGA IMAM 3 ST.CROIX......
DA ZIVEE SPINOT.................................................


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Рибарски тетоважи
ТемаИспратено: Нед. Aвг. 21, 2016 10:57 pm 
Отсутен
Ветеран

Регистриран: Вто. Ное. 08, 2011 12:17 am
Мислења: 11483
Pisi samo ujka,,, :D

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Рибарски тетоважи
ТемаИспратено: Пон. Aвг. 22, 2016 1:35 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

Регистриран: Вто. Jун. 28, 2011 12:13 pm
Мислења: 1734
Локација: Skopje
kompir99 Напиша:
Dajte nekoj motiv idea....sakam da stavam edna po moznost spinning tema...


Истетовирај котур варивас плетеница :D

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Рибарски тетоважи
ТемаИспратено: Нед. Дек. 24, 2017 8:20 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Нед. Јан. 08, 2012 10:04 pm
Мислења: 6889
Локација: Скопје - Кисела Вода
некој колега денеска ја завршил тетоважата кај еден tattoo мајстор .


Слика

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
Слика


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Рибарски тетоважи
ТемаИспратено: Вто. Дек. 26, 2017 5:05 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

Регистриран: Чет. Oкт. 07, 2010 10:26 am
Мислења: 5045
Локација: Skopje
Лошо поставена бојлата :lol:


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до: