www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Јан 26, 2021 4:50 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Shimano ULTEGRA 10000 XSC
ТемаИспратеноCOLON Пет Дек 14, 2018 11:19 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
borce НапишиCOLON
По стапките на Тафта,ги купивме сосема случајно, дојдоа во нашиот дом.
Многи мераци и многу вртење во празно,од мерак само ги гледам секое легнување и станување и со Фиќо одвај чекаме да ги пробаме на вода.[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]
[ img ]


Не си згрешил :~~ :~~ :~~ многу убава орша .
со здравје да си ја служиш и многу капиталци да ти носи :fishing: :fishing: :fishing:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum