www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Јан 21, 2021 4:04 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Спод штапиќ
ТемаИспратеноCOLON Пет Дек 01, 2017 1:59 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON 2236
ЛокацијаCOLON Скопје
СПОД трска немора да слуши само за тоа за што е наменета, за фрлање на храна - маркер
Ја си ги користам за дубинки за сом


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Спод штапиќ
ТемаИспратеноCOLON Пон Jул 30, 2018 11:40 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Jун 10, 2011 5:18 pm
МислењаCOLON 358
ЛокацијаCOLON Skopje -Ilinden -
Спод стап некој за продавање по можност 13f

_________________
Риболовот не е хоби - тоа е животeн стил...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Спод штапиќ
ТемаИспратеноCOLON Пон Jул 30, 2018 11:53 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Jул 31, 2012 1:28 pm
МислењаCOLON 276
Васил мислам еден Fox продаваше

_________________
Иф ју континју ту рајт маседониан јуит латин лет`рс, ај вил рајт инглиш јуит сирилик, то шоу ју хау стјупид ит ис!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Спод штапиќ
ТемаИспратеноCOLON Пон Jул 30, 2018 5:17 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
Да, се продава сеуште но е 3,60
Сподови на 3,90 се поретки


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Спод штапиќ
ТемаИспратеноCOLON Нед Дек 16, 2018 11:12 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 13, 2013 12:52 am
МислењаCOLON 99
ЛокацијаCOLON Свети Николе
Сакам да купувам спод трска;па некој да ми предложи од искуство што да земам, со цена некаде околу 150 евра.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Спод штапиќ
ТемаИспратеноCOLON Пон Дек 17, 2018 2:02 am 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
DL BLACK EDITION 12FT SPOD

DL BLACK EDITION 12FT MARKER

http://fishbg.org/tf-gear/sharanska-vad ... -rods.html

За 150Евра можеш да си купиш и маркер
Ги имам и двете, одлични се


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum