www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Maј 25, 2019 12:59 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 261 262 263 264 265
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Параболици за крап
ТемаИспратеноCOLON Пон Сеп 24, 2018 2:24 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
Секако дека ке ги биде за почеток , а за понатаму здравје од личните потреби и можности ;)

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Параболици за крап
ТемаИспратеноCOLON Пон Сеп 24, 2018 4:26 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
Тргни ти со нив па ќе фаќаш едно 2-3 години па после ќе правиме моабет, сите сме тргнале од некаде...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Параболици за крап
ТемаИспратеноCOLON Вто Сеп 25, 2018 8:49 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON 2225
ЛокацијаCOLON Скопје
Секој параболик си е помалце или повеќе добар ако е зафрлен во вода

    • Ако седи дома и собира прашина НЕВРЕДИ НИШТО

_________________


[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Параболици за крап
ТемаИспратеноCOLON Сре Сеп 26, 2018 6:12 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Jун 10, 2011 5:18 pm
МислењаCOLON 354
ЛокацијаCOLON Skopje -Ilinden -
Haha... Ova e dobro, moite dve germini imaat izvadeno stotici pati povekje riba od 6-te parabolika shto Godina ipol mi sobiraat prashina.
Ama...
Koga ke im dojde 5-te minuti uzivanjeto ke bide mnogu pogolemo

Послато са E560 уз помоћ Тапатока

_________________
Риболовот не е хоби - тоа е животeн стил...


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 261 262 263 264 265

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum