www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 7:23 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Правила на темата


Кликнете да ги видите правилата на тематаИспрати нова тема Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: Dell inspirion 15
ТемаИспратено: Вто. Јан. 23, 2018 10:09 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

Регистриран: Вто. Jун. 28, 2011 12:13 pm
Мислења: 1734
Локација: Skopje
За свилен конец само :D

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Dell inspirion 15
ТемаИспратено: Вто. Јан. 23, 2018 10:32 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

Регистриран: Сре. Oкт. 27, 2010 7:55 am
Мислења: 12802
Локација: Скопје
Ок, чувај си го :)

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Dell inspirion 15
ТемаИспратено: Вто. Јан. 23, 2018 12:20 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

Регистриран: Вто. Jун. 28, 2011 12:13 pm
Мислења: 1734
Локација: Skopje
Продаден,клуч!

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Dell inspirion 15
ТемаИспратено: Вто. Јан. 23, 2018 12:43 pm 
Отсутен
Конструктивен

Регистриран: Пет. Maр. 23, 2012 9:31 pm
Мислења: 931
Локација: skopje
limun75 Напиша:
Продаден,клуч!
ke ima kes za rodendenot :D


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Dell inspirion 15
ТемаИспратено: Вто. Јан. 23, 2018 5:14 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

Регистриран: Вто. Jун. 28, 2011 12:13 pm
Мислења: 1734
Локација: Skopje
Za na pevaljka da zalepime nesto :D

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Dell inspirion 15
ТемаИспратено: Пет. Јан. 26, 2018 8:56 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

Регистриран: Вто. Jун. 28, 2011 12:13 pm
Мислења: 1734
Локација: Skopje
limun75 Напиша:
Продаден,клуч!


:spiro:

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron