www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 10:27 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: Слики од мушичарски улови
ТемаИспратено: Пет. Oкт. 27, 2017 9:16 am 
Отсутен
Конструктивен

Регистриран: Пет. Maр. 16, 2012 11:59 pm
Мислења: 515
Lipljani

Слика

Слика


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Слики од мушичарски улови
ТемаИспратено: Пет. Oкт. 27, 2017 12:36 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Пет. Феб. 18, 2011 11:50 pm
Мислења: 9231
Локација: Skopje
Zosto se drzi trskata so zabi dodeka se slikate ?

_________________
Слика


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Слики од мушичарски улови
ТемаИспратено: Пет. Oкт. 27, 2017 12:51 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

Регистриран: Сре. Oкт. 27, 2010 7:55 am
Мислења: 12802
Локација: Скопје
Јас така никад нема да се сликам :mrgreen: Не ми е јасно и мене зошто :D

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Слики од мушичарски улови
ТемаИспратено: Саб. Oкт. 28, 2017 8:00 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

Регистриран: Пон. Феб. 28, 2011 11:19 am
Мислења: 1022
Локација: Skopje
saso Напиша:
Zosto se drzi trskata so zabi dodeka se slikate ?

Nie sto nemame kosa se trudime da dokazeme deka imame dobri zabi :)
Verovatno da ne ja ostavi trskata vo voda dodeka pravi soodvetna slika so ulovot za na forum!!!

_________________
Ne e bitno samo da se opametis, tuku toa naveremeno da bide !!!


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Слики од мушичарски улови
ТемаИспратено: Саб. Oкт. 28, 2017 1:14 pm 
Отсутен
Конструктивен

Регистриран: Сре. Феб. 16, 2011 11:50 pm
Мислења: 314
Ama ne ja drzi so zabi.Ja drzi so usni,mu fufka da ne ja osteti :~~ :~~


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Слики од мушичарски улови
ТемаИспратено: Пон. Oкт. 30, 2017 8:48 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

Регистриран: Сре. Oкт. 27, 2010 7:55 am
Мислења: 12802
Локација: Скопје
bube Напиша:
Ama ne ja drzi so zabi. Ja drzi so usni,mu fufka da ne ja osteti :~~ :~~


Добро го примети, обично тие што така се сликаат, ја држат со заби :mrgreen:

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Слики од мушичарски улови
ТемаИспратено: Саб. Јан. 27, 2018 7:01 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

Регистриран: Сре. Oкт. 27, 2010 7:55 am
Мислења: 12802
Локација: Скопје
Македонка :)

Слика

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Слики од мушичарски улови
ТемаИспратено: Саб. Јан. 27, 2018 7:10 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Пет. Дек. 09, 2011 2:36 am
Мислења: 2759
Локација: Струга
Македонки
Слика

Слика

Слика

_________________
„Земјата не ни е дадена во наследство од нашите предци,
туку ни е позајмена да ја чуваме за идните поколенија“


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Слики од мушичарски улови
ТемаИспратено: Саб. Јан. 27, 2018 7:18 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

Регистриран: Сре. Oкт. 27, 2010 7:55 am
Мислења: 12802
Локација: Скопје
Јадранка :)

Слика

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Слики од мушичарски улови
ТемаИспратено: Саб. Јан. 27, 2018 7:27 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

Регистриран: Сре. Oкт. 27, 2010 7:55 am
Мислења: 12802
Локација: Скопје
Јадранка

Слика

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до: