www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Сеп 17, 2019 4:30 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Мушички - puce
ТемаИспратеноCOLON Сре Aпр 08, 2015 7:31 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Пон Aпр 06, 2015 4:44 pm
МислењаCOLON 13
Ovaa e nesto sto go rabotev pred nekolku dena potocno go usovrsuvam i mnogu e dobro pokazano za klen


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Ajde da probam da zakacam i ja nesto novo za klen
ТемаИспратеноCOLON Сре Aпр 08, 2015 7:53 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Пон Aпр 06, 2015 4:44 pm
МислењаCOLON 13
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Ajde da probam da zakacam i ja nesto novo za klen
ТемаИспратеноCOLON Сре Aпр 08, 2015 7:56 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Пон Aпр 06, 2015 4:44 pm
МислењаCOLON 13
Konacno bidna da se snjadam za slika hahah fala drugar sto me opravi


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Ajde da probam da zakacam i ja nesto novo za klen
ТемаИспратеноCOLON Сре Aпр 08, 2015 8:00 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Пон Aпр 06, 2015 4:44 pm
МислењаCOLON 13
[ img ] istata musicka samo od drug agol


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Ajde da probam da zakacam i ja nesto novo za klen
ТемаИспратеноCOLON Сре Aпр 08, 2015 8:03 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Пон Aпр 06, 2015 4:44 pm
МислењаCOLON 13
[ img ]eve ista musicka ama od pozadi kaj se gledaat krilcata


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Ajde da probam da zakacam i ja nesto novo za klen
ТемаИспратеноCOLON Сре Aпр 08, 2015 9:39 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Aпр 14, 2012 12:50 pm
МислењаCOLON 2299
ЛокацијаCOLON На секоја локација,ха ха ха
Od musici ne se razbiram mnogu ama ovaa mi izgleda odlicna. :~~ :~~

_________________
Reporter of the Jear- 2012-,-13-,-14-,

Fishing is my lifestyle,my passion,my life.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушички - puce
ТемаИспратеноCOLON Сре Aпр 08, 2015 9:59 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11609
ЛокацијаCOLON Скопје
Убаво изгледа, мада јас не би ми ги ставал антените :)

Ќе ја пробаме, само нека затопли и нека се нормализира водостојот, ќе се најдеме на пола пат помеѓу Ново Село и Студена Бара :D

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушички - puce
ТемаИспратеноCOLON Сре Aпр 08, 2015 10:55 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Дек 08, 2010 10:34 pm
МислењаCOLON 1072
ЛокацијаCOLON skopje
ubavo napraveno.

_________________
...?


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушички - puce
ТемаИспратеноCOLON Чет Aпр 09, 2015 5:15 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Пон Aпр 06, 2015 4:44 pm
МислењаCOLON 13
Mnogu e dobra pokazana kraj na avgust i pocetok na septemvri a imam probano i bez anteni ama pomalku e lovna od musicka so anteni....i ja sum na toj teren obicno od studena bara pa do novo selo preku leto


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушички - puce
ТемаИспратеноCOLON Чет Aпр 09, 2015 5:22 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Пон Aпр 06, 2015 4:44 pm
МислењаCOLON 13
[ img ]AJDE EVE USTE EDNA ZA LETO E SUPER


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum