www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Сеп 17, 2019 4:38 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 8 9 10 11 12 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушици - направи сам
ТемаИспратеноCOLON Саб Феб 09, 2013 10:15 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Ное 12, 2010 9:34 am
МислењаCOLON 1930
nemagreska НапишиCOLON
ilija НапишиCOLON
Nema greska
Kaj tebe ima greska ;)
Vidi procitaj tamu kako se stavaat sliki.
Inace ubavi musickite. Daj stavi nekja slika od ribite sto jadat vakvi musicki :lol:
Знам како се ставаат, не ми ми ги прифаќа на тој начин :( ;)
Stole НапишиCOLON
nemagreska НапишиCOLON
Летна шема

[ img ]
[ img ]
А си пробал да го тргнеш тоа (URL) што ти стои напред и позади на линкот и да ставиш (Img)

_________________
Бора Чорба....“Како је лепо бити ГЛУП, О како је лепо бити ГЛУП“ ..


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушици - направи сам
ТемаИспратеноCOLON Саб Феб 09, 2013 7:59 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Пет Maр 04, 2011 10:01 pm
МислењаCOLON 2305
Bravo Stole
Eh sto ti e Jugoslovenska skola ;)

_________________
Podobro da si sam, otkolku da ne si so site


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушици - направи сам
ТемаИспратеноCOLON Нед Феб 10, 2013 4:08 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Дек 08, 2010 10:34 pm
МислењаCOLON 1072
ЛокацијаCOLON skopje
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: dobar e muabetov a musickite uste poveke.

_________________
...?


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушици - направи сам
ТемаИспратеноCOLON Нед Феб 10, 2013 11:11 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Јан 26, 2012 10:22 pm
МислењаCOLON 144
Да не му треба на некој бели црви? :lol: :lol: :lol:

[ img ]

[ img ]

[ img ]

_________________
>>Ајде клене куде мене<<


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушици - направи сам
ТемаИспратеноCOLON Пон Феб 11, 2013 12:32 am 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Aпр 25, 2012 9:53 pm
МислењаCOLON 40
Овие за кленко измислени, браво!

_________________
"If one really loves nature, one can find beauty everywhere."


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушици - направи сам
ТемаИспратеноCOLON Пон Феб 11, 2013 8:17 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пет Maр 23, 2012 9:31 pm
МислењаCOLON 831
ЛокацијаCOLON skopje
prv pat vo zivotot da mi se dopaga muva :lepi: :lepi: prekrasno


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушици - направи сам
ТемаИспратеноCOLON Пон Феб 11, 2013 9:43 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Јан 26, 2012 10:22 pm
МислењаCOLON 144
dzver НапишиCOLON
prv pat vo zivotot da mi se dopaga muva :lepi: :lepi: prekrasno

Благодарам :D

_________________
>>Ајде клене куде мене<<


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушици - направи сам
ТемаИспратеноCOLON Вто Феб 12, 2013 12:40 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Јан 26, 2012 10:22 pm
МислењаCOLON 144
Adoult Stone Fly

[ img ]

[ img ]

[ img ]

_________________
>>Ајде клене куде мене<<


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушици - направи сам
ТемаИспратеноCOLON Вто Феб 12, 2013 12:42 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Ное 12, 2010 9:34 am
МислењаCOLON 1930
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Им го фати редот.

_________________
Бора Чорба....“Како је лепо бити ГЛУП, О како је лепо бити ГЛУП“ ..


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушици - направи сам
ТемаИспратеноCOLON Вто Феб 12, 2013 1:40 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Јан 26, 2012 10:22 pm
МислењаCOLON 144
Stole НапишиCOLON
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Им го фати редот.
Извини не те разбрав, што сакаше да кажеш? Добри се или не се? Или само малку се под......? :D :D :D :D :D

_________________
>>Ајде клене куде мене<<


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 8 9 10 11 12 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum