www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Сеп 17, 2019 4:28 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 13 14 15 16 17 ELLIPSIS 19 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушички - cakule
ТемаИспратеноCOLON Пет Oкт 17, 2014 7:41 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Aвг 25, 2012 12:20 pm
МислењаCOLON 255
ЛокацијаCOLON Skopje
Фазанчиња со тунгстен 2.4мм на 16ка. Изгледа никогаш не е доста од нив :D

[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушички - cakule
ТемаИспратеноCOLON Пет Oкт 17, 2014 8:48 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Дек 08, 2010 10:34 pm
МислењаCOLON 1072
ЛокацијаCOLON skopje
ubavi se i nikogas ne e dosta od polski fazancinaj.

_________________
...?


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушички - cakule
ТемаИспратеноCOLON Пон Дек 22, 2014 1:43 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Aвг 25, 2012 12:20 pm
МислењаCOLON 255
ЛокацијаCOLON Skopje
Скакулец го спремам за на Радика во горниот дел.

[ img ]

И некои стандардни нимфи.

[ img ]

[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушички - cakule
ТемаИспратеноCOLON Пон Дек 22, 2014 3:43 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Чет Јан 26, 2012 7:33 pm
МислењаCOLON 2782
mnogu ubavi....

_________________
tel/fax : ++389 2 3069793
email: gomak99@t-home.mk
075/291167 zoki


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушички - cakule
ТемаИспратеноCOLON Пон Дек 22, 2014 5:21 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Aвг 25, 2012 12:20 pm
МислењаCOLON 255
ЛокацијаCOLON Skopje
Фала другар на комплиментот :shake_hand:

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушички - cakule
ТемаИспратеноCOLON Сре Дек 31, 2014 12:20 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Aвг 25, 2012 12:20 pm
МислењаCOLON 255
ЛокацијаCOLON Skopje
Од овиее студени денови идеални за врзување :P

[ img ]

[ img ]

[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушички - cakule
ТемаИспратеноCOLON Сре Дек 31, 2014 1:23 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Чет Јан 26, 2012 7:33 pm
МислењаCOLON 2782
odlicno e cakule....sekoja cest...

_________________
tel/fax : ++389 2 3069793
email: gomak99@t-home.mk
075/291167 zoki


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушички - cakule
ТемаИспратеноCOLON Пон Јан 26, 2015 6:10 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Aвг 25, 2012 12:20 pm
МислењаCOLON 255
ЛокацијаCOLON Skopje
Фазанче со тунгстен на 14 ка

[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушички - cakule
ТемаИспратеноCOLON Пон Јан 26, 2015 9:01 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11609
ЛокацијаCOLON Скопје
Јaс би ги симнaл мaлку "крилaтa". А нa тoрaкс штo имa? Цел е зaлиен или сaмo гoре, не се гледa oд oвoј aгoл?

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушички - cakule
ТемаИспратеноCOLON Пон Јан 26, 2015 9:40 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Aвг 25, 2012 12:20 pm
МислењаCOLON 255
ЛокацијаCOLON Skopje
Да може малку пократки да бидат али оваа таква се родила дефектна малце у нозете :lol:
Одозгора е фазан и епоксид.

_________________
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 13 14 15 16 17 ELLIPSIS 19 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum