www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Дек 16, 2019 6:30 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Kako izgledaat mojte prvi musicki
ТемаИспратеноCOLON Сре Aвг 10, 2016 12:12 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Вто Oкт 07, 2014 7:13 pm
МислењаCOLON 20
Vcera si kupiv set pribor za pocetnici izrabotiv nekolku musicki. Ova se prvite tri, se nadevаm deka sum na dobar pat....

[ img ]

[ img ]

[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Kako izgledaat mojte prvi musicki
ТемаИспратеноCOLON Сре Aвг 10, 2016 1:17 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11611
ЛокацијаCOLON Скопје
:lepi:

Пробај да не ги сечеш пердувите на крилата и опашките ;)

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Kako izgledaat mojte prvi musicki
ТемаИспратеноCOLON Сре Aвг 10, 2016 11:10 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON 2236
ЛокацијаCOLON Скопје
Мене убаво ми изгледаат, но мислам дека тоа не е битно.
Побитно е колку ке бидат ловни, а со тек на време сигурно ке ги усовршиш.
Смо напред :~~ :lepi:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Kako izgledaat mojte prvi musicki
ТемаИспратеноCOLON Чет Aвг 11, 2016 12:38 am 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Вто Oкт 07, 2014 7:13 pm
МислењаCOLON 20
Fala na komentarite... eve mislam deka nesto malku podobro. [ img ] [ img ] [ img ] [ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Kako izgledaat mojte prvi musicki
ТемаИспратеноCOLON Чет Aвг 11, 2016 8:23 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11611
ЛокацијаCOLON Скопје
Секогаш прави во серија по неколку, најмалку три :) Јас правам барем по 10-15 исти кога правам некаква мушица, посебно од тие што ми се фаворити.

Кои јадици се овие?

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Kako izgledaat mojte prvi musicki
ТемаИспратеноCOLON Чет Aвг 11, 2016 2:27 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Вто Oкт 07, 2014 7:13 pm
МислењаCOLON 20
[ img ] [ img ] [ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Kako izgledaat mojte prvi musicki
ТемаИспратеноCOLON Пет Aвг 12, 2016 8:27 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11611
ЛокацијаCOLON Скопје
8-мици се? Ауууу, големи бе :)

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Kako izgledaat mojte prvi musicki
ТемаИспратеноCOLON Сре Aвг 17, 2016 3:07 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Чет Јан 26, 2012 7:33 pm
МислењаCOLON 2782
ubavo izgledaat

_________________
tel/fax : ++389 2 3069793
email: gomak99@t-home.mk
075/291167 zoki


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Kako izgledaat mojte prvi musicki
ТемаИспратеноCOLON Сре Aвг 17, 2016 3:35 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11611
ЛокацијаCOLON Скопје
Зоран, пофали се и за опремата, па да одиме да ја пробаме :D

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Kako izgledaat mojte prvi musicki
ТемаИспратеноCOLON Сре Aвг 17, 2016 6:06 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Вто Oкт 07, 2014 7:13 pm
МислењаCOLON 20
Seuste ne sum ja zemal, koga ke ja zemam ke objavam a probuvanjeto sledi odma posle toa :D


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum