www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Дек 16, 2019 7:46 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Вашето “работно“ катче
ТемаИспратеноCOLON Пон Ное 18, 2013 9:53 am 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Aпр 04, 2013 11:54 am
МислењаCOLON 39
ЛокацијаCOLON Skopje
Filip tvojata e toooop :) maliot ke te tepa....ja sakav da ja predlozam temata,ke treba nekoj stolar da angaziram , vaka padnav na inspirativno nivo


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Вашето “работно“ катче
ТемаИспратеноCOLON Саб Дек 07, 2013 4:44 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11611
ЛокацијаCOLON Скопје
Денес имав повеќе простор :eusa_dance:

[ img ]

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Вашето “работно“ катче
ТемаИспратеноCOLON Вто Дек 17, 2013 8:48 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Aвг 25, 2012 12:20 pm
МислењаCOLON 255
ЛокацијаCOLON Skopje
Моето ново работно катче. Целосно „хоуммејд“ нешто од палети нешто купечко трипер комбинации али битно нешто да се работи :P

[ img ]

[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Вашето “работно“ катче
ТемаИспратеноCOLON Вто Дек 17, 2013 8:52 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Aпр 14, 2012 12:50 pm
МислењаCOLON 2299
ЛокацијаCOLON На секоја локација,ха ха ха
Меракот е голем се гледа ,со здравје да си работиш во твоето ,,работно,,катче.

_________________
Reporter of the Jear- 2012-,-13-,-14-,

Fishing is my lifestyle,my passion,my life.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Вашето “работно“ катче
ТемаИспратеноCOLON Вто Дек 17, 2013 9:08 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Пет Maр 04, 2011 10:01 pm
МислењаCOLON 2305
Bravo be Cakule. Si ja brkash rabotata gledam.

_________________
Podobro da si sam, otkolku da ne si so site


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Вашето “работно“ катче
ТемаИспратеноCOLON Пет Сеп 12, 2014 1:35 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Дек 05, 2013 2:27 am
МислењаCOLON 77
[ img ]

Ова е моето ново работно катче кое што го правев самиот пред 2-3 дена ;)

_________________
Сув газ риби не јаде :D


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Вашето “работно“ катче
ТемаИспратеноCOLON Пет Сеп 12, 2014 7:48 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Aвг 25, 2012 12:20 pm
МислењаCOLON 255
ЛокацијаCOLON Skopje
Браво колега убаво средено. :NotWorthy: Право место за уживање во слободно време. :ok_ok:

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Вашето “работно“ катче
ТемаИспратеноCOLON Пет Сеп 12, 2014 7:51 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Чет Aпр 28, 2011 5:51 pm
МислењаCOLON 1321
ЛокацијаCOLON Råån
b.mucunski НапишиCOLON
[ img ]

Ова е моето ново работно катче кое што го правев самиот пред 2-3 дена ;)
Bravo b. Da sum barem 20% sreden kao tebe bi bil presreken. Odlicno si se sredil :lepi:

_________________
[ img ]
I'm the tower of power, too sweet to be sour. I'm funky like a monkey. Sky's the limit and space is the place! Oooh yeah


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Вашето “работно“ катче
ТемаИспратеноCOLON Пет Сеп 12, 2014 9:22 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Дек 05, 2013 2:27 am
МислењаCOLON 77
Atanasovski НапишиCOLON
b.mucunski НапишиCOLON
[ img ]

Ова е моето ново работно катче кое што го правев самиот пред 2-3 дена ;)
Bravo b. Da sum barem 20% sreden kao tebe bi bil presreken. Odlicno si se sredil :lepi:
Fala, Pa da vreme bese konecno, prethodno de izvadi pa vrzuvaj musici pa pak sobiraj vo ranec materijalite... a sega se nadevam podobro ke bide zdravje zimava ke ima kade da se pominuva vo slobodno vreme :)

_________________
Сув газ риби не јаде :D


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Вашето “работно“ катче
ТемаИспратеноCOLON Пет Сеп 12, 2014 9:26 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Дек 05, 2013 2:27 am
МислењаCOLON 77
cakule НапишиCOLON
Браво колега убаво средено. :NotWorthy: Право место за уживање во слободно време. :ok_ok:
Fala cakule dobro e sega za sega ke ima uste update na rabotilnicata so drugi ,,storage,, sitnici pa koga ke bide sve komplet ke sleduvaat uste fotki :-) a za uzivanjeto nesomneno e mada i na obicna masicka koga se raboti za vrzuvanje musici uzivanjeto si doaga samo po sebe.

_________________
Сув газ риби не јаде :D


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum