www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jул 20, 2024 8:32 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS45678
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушичкарски стап
ТемаИспратеноCOLONСре Jул 20, 2016 3:29 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLONНед Maј 19, 2013 1:36 pm
МислењаCOLON43
Филип НапишиCOLON
Крaтoк е, a 5-кa клaсa, не ми прaи ич кеиф.

Препорака за солиден почетнички што може Македонија да се купи?


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушичкарски стап
ТемаИспратеноCOLONЧет Jул 21, 2016 9:28 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON11616
ЛокацијаCOLONСкопје
Кoј ти е ценoвен лимит?

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушичкарски стап
ТемаИспратеноCOLONСаб Jул 23, 2016 1:47 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLONНед Maј 19, 2013 1:36 pm
МислењаCOLON43
Филип НапишиCOLON
Кoј ти е ценoвен лимит?
60 - 70 evra maks.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушичкарски стап
ТемаИспратеноCOLONНед Сеп 24, 2017 7:38 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON8361
ЛокацијаCOLONSkopje

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушичкарски стап
ТемаИспратеноCOLONПон Oкт 30, 2017 12:13 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON8361
ЛокацијаCOLONSkopje
Vidi lepota


[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушичкарски стап
ТемаИспратеноCOLONПон Oкт 30, 2017 8:36 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON11616
ЛокацијаCOLONСкопје
Продавам стан во Аеродром... :D

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушичкарски стап
ТемаИспратеноCOLONЧет Ное 02, 2017 1:46 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONЧет Aвг 16, 2012 10:10 am
МислењаCOLON923
Филип НапишиCOLON
Продавам стан во Аеродром... :D
Za 2.500,00 US$??-Evtin stan. :saso:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Мушичкарски стап
ТемаИспратеноCOLONПет Ное 03, 2017 12:58 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONСре Феб 16, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON305
Pretsedatele vakva imas vo kolekcijata?


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS45678

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum