www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 10:49 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: Мушичкарски стап
ТемаИспратено: Сре. Jул. 20, 2016 3:29 pm 
Отсутен
Воздржан

Регистриран: Нед. Maј. 19, 2013 1:36 pm
Мислења: 44
Филип Напиша:
Крaтoк е, a 5-кa клaсa, не ми прaи ич кеиф.Препорака за солиден почетнички што може Македонија да се купи?


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Мушичкарски стап
ТемаИспратено: Чет. Jул. 21, 2016 9:28 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

Регистриран: Сре. Oкт. 27, 2010 7:55 am
Мислења: 12802
Локација: Скопје
Кoј ти е ценoвен лимит?

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Мушичкарски стап
ТемаИспратено: Саб. Jул. 23, 2016 1:47 pm 
Отсутен
Воздржан

Регистриран: Нед. Maј. 19, 2013 1:36 pm
Мислења: 44
Филип Напиша:
Кoј ти е ценoвен лимит?


60 - 70 evra maks.


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Мушичкарски стап
ТемаИспратено: Нед. Сеп. 24, 2017 7:38 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Пет. Феб. 18, 2011 11:50 pm
Мислења: 9231
Локација: Skopje

_________________
Слика


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Мушичкарски стап
ТемаИспратено: Пон. Oкт. 30, 2017 12:13 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Пет. Феб. 18, 2011 11:50 pm
Мислења: 9231
Локација: Skopje
Vidi lepota


Слика

Слика

Слика

Слика

_________________
Слика


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Мушичкарски стап
ТемаИспратено: Пон. Oкт. 30, 2017 8:36 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

Регистриран: Сре. Oкт. 27, 2010 7:55 am
Мислења: 12802
Локација: Скопје
Продавам стан во Аеродром... :D

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Мушичкарски стап
ТемаИспратено: Чет. Ное. 02, 2017 1:46 pm 
Отсутен
Дружељубив

Регистриран: Чет. Aвг. 16, 2012 10:10 am
Мислења: 1019
Филип Напиша:
Продавам стан во Аеродром... :D

Za 2.500,00 US$??-Evtin stan. :saso:


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Мушичкарски стап
ТемаИспратено: Пет. Ное. 03, 2017 12:58 pm 
Отсутен
Конструктивен

Регистриран: Сре. Феб. 16, 2011 11:50 pm
Мислења: 314
Pretsedatele vakva imas vo kolekcijata?


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до: