www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jул 20, 2024 8:08 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1234
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Треска
ТемаИспратеноCOLONПон Oкт 30, 2017 10:07 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON11616
ЛокацијаCOLONСкопје
Не дека на Треска 1 и Треска 2 нема ѓубре, ама сто пати помалку отколку на Треска 3. А Вардар 1 и Вардар 2... Таму уште стари багери и булдожери не почнале да фрлаат во речното корито...

Како што кажав, на погрешно место тече Треска 3

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Треска
ТемаИспратеноCOLONЧет Ное 02, 2017 1:52 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONЧет Aвг 16, 2012 10:10 am
МислењаCOLON923
Филип НапишиCOLON
Само не носи трска, ако не те чеша џебот ;)
Ushte nishto od akcijata,trlja baba lan da joj prodze dan,takva kje da e i akcijata. :saso:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Треска
ТемаИспратеноCOLONЧет Ное 02, 2017 7:35 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON11616
ЛокацијаCOLONСкопје
Работата е да те фатат жив :)

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Треска
ТемаИспратеноCOLONПет Ное 03, 2017 2:36 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONЧет Aвг 16, 2012 10:10 am
МислењаCOLON923
Филип НапишиCOLON
Работата е да те фатат жив :)
Zhiv,zdrav i mnogu te pozdravuvam od kaj na Aki kafanata. :saso:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Треска
ТемаИспратеноCOLONПет Дек 28, 2018 4:13 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONПет Maр 16, 2012 11:59 pm
МислењаCOLON487
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Треска
ТемаИспратеноCOLONПет Дек 28, 2018 6:18 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON8361
ЛокацијаCOLONSkopje
Ubava, strojna pastrmka.
Iako slikata sega ja stavas znaeme deka ti e od poodamna fatena ( ne e vo mrest ili zabrana ).

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Треска
ТемаИспратеноCOLONПет Дек 28, 2018 8:27 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLONНед Сеп 11, 2011 8:30 pm
МислењаCOLON1171
Ubavo parce ;)
Na sto e fatena Pepi, musica nekoja ili spin?


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Треска
ТемаИспратеноCOLONПет Дек 28, 2018 11:21 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLONСре Aпр 27, 2016 4:54 pm
МислењаCOLON61
saso НапишиCOLON
Ubava, strojna pastrmka.
Iako slikata sega ja stavas znaeme deka ti e od poodamna fatena ( ne e vo mrest ili zabrana ).
Vegetacijata e vo poln ek! Lisjata na drvjata zeleni i bujni....Sigurno e juni juli po oblekata sto ja nosi :lollol:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Треска
ТемаИспратеноCOLONСаб Дек 29, 2018 2:18 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON8361
ЛокацијаCOLONSkopje
Mu ja znam slikata od poodamna. Zatoa i mojot komentar.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Треска
ТемаИспратеноCOLONСаб Дек 29, 2018 1:53 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONСаб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON4783
ЛокацијаCOLONskopje
nekase mnozhat :)

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1234

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum