www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Јан 21, 2021 3:35 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Треска
ТемаИспратеноCOLON Пон Oкт 30, 2017 10:07 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11614
ЛокацијаCOLON Скопје
Не дека на Треска 1 и Треска 2 нема ѓубре, ама сто пати помалку отколку на Треска 3. А Вардар 1 и Вардар 2... Таму уште стари багери и булдожери не почнале да фрлаат во речното корито...

Како што кажав, на погрешно место тече Треска 3

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Треска
ТемаИспратеноCOLON Чет Ное 02, 2017 1:52 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Aвг 16, 2012 10:10 am
МислењаCOLON 923
Филип НапишиCOLON
Само не носи трска, ако не те чеша џебот ;)
Ushte nishto od akcijata,trlja baba lan da joj prodze dan,takva kje da e i akcijata. :saso:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Треска
ТемаИспратеноCOLON Чет Ное 02, 2017 7:35 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11614
ЛокацијаCOLON Скопје
Работата е да те фатат жив :)

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Треска
ТемаИспратеноCOLON Пет Ное 03, 2017 2:36 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Aвг 16, 2012 10:10 am
МислењаCOLON 923
Филип НапишиCOLON
Работата е да те фатат жив :)
Zhiv,zdrav i mnogu te pozdravuvam od kaj na Aki kafanata. :saso:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Треска
ТемаИспратеноCOLON Пет Дек 28, 2018 4:13 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пет Maр 16, 2012 11:59 pm
МислењаCOLON 487
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Треска
ТемаИспратеноCOLON Пет Дек 28, 2018 6:18 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Ubava, strojna pastrmka.
Iako slikata sega ja stavas znaeme deka ti e od poodamna fatena ( ne e vo mrest ili zabrana ).

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Треска
ТемаИспратеноCOLON Пет Дек 28, 2018 8:27 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Сеп 11, 2011 8:30 pm
МислењаCOLON 1171
Ubavo parce ;)
Na sto e fatena Pepi, musica nekoja ili spin?


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Треска
ТемаИспратеноCOLON Пет Дек 28, 2018 11:21 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Сре Aпр 27, 2016 4:54 pm
МислењаCOLON 61
saso НапишиCOLON
Ubava, strojna pastrmka.
Iako slikata sega ja stavas znaeme deka ti e od poodamna fatena ( ne e vo mrest ili zabrana ).
Vegetacijata e vo poln ek! Lisjata na drvjata zeleni i bujni....Sigurno e juni juli po oblekata sto ja nosi :lollol:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Треска
ТемаИспратеноCOLON Саб Дек 29, 2018 2:18 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Mu ja znam slikata od poodamna. Zatoa i mojot komentar.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Треска
ТемаИспратеноCOLON Саб Дек 29, 2018 1:53 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4782
ЛокацијаCOLON skopje
nekase mnozhat :)

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum