www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 9:34 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: Треска
ТемаИспратено: Пон. Oкт. 30, 2017 10:07 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

Регистриран: Сре. Oкт. 27, 2010 7:55 am
Мислења: 12802
Локација: Скопје
Не дека на Треска 1 и Треска 2 нема ѓубре, ама сто пати помалку отколку на Треска 3. А Вардар 1 и Вардар 2... Таму уште стари багери и булдожери не почнале да фрлаат во речното корито...

Како што кажав, на погрешно место тече Треска 3

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Треска
ТемаИспратено: Чет. Ное. 02, 2017 1:52 pm 
Отсутен
Дружељубив

Регистриран: Чет. Aвг. 16, 2012 10:10 am
Мислења: 1019
Филип Напиша:
Само не носи трска, ако не те чеша џебот ;)

Ushte nishto od akcijata,trlja baba lan da joj prodze dan,takva kje da e i akcijata. :saso:


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Треска
ТемаИспратено: Чет. Ное. 02, 2017 7:35 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

Регистриран: Сре. Oкт. 27, 2010 7:55 am
Мислења: 12802
Локација: Скопје
Работата е да те фатат жив :)

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Треска
ТемаИспратено: Пет. Ное. 03, 2017 2:36 pm 
Отсутен
Дружељубив

Регистриран: Чет. Aвг. 16, 2012 10:10 am
Мислења: 1019
Филип Напиша:
Работата е да те фатат жив :)

Zhiv,zdrav i mnogu te pozdravuvam od kaj na Aki kafanata. :saso:


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до: