www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jул 08, 2020 12:37 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Препорачани воблери за штука
ТемаИспратеноCOLON Вто Aпр 14, 2015 3:19 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Нед Maр 06, 2011 12:56 am
МислењаCOLON 50
Se sum frlal za stuka i za mene(samo za mene nemora drugite da prifatat) e Rapala Shad Rap od 5 pa nagore.Boja,mene mi se pkazala Crawdad (rak ,nesto portokalovo generalno).Do nekoe vreme imav edna 5-ka sto povece bese bela otkolku portokalova od zabi no ostana kutrata na Agitis.
Sekogas sum imal uspeh na ovoj vobler.


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum