www.ribar.com.mk
http://ribar.com.mk/forum/

Novo Video :D
http://ribar.com.mk/forum/viewtopic.php?f=101&t=6926
Страна 11

АвторCOLON  ritamot.na.rekata [ Пет Maр 16, 2018 7:27 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Novo Video :D

Драги другари и колеги риболовци, со задоволство можам да ви го претставам моето ново видео.Ако ви се допаѓа ве молам лајкнете го и претплатете се на мојот канал на кој како што кажав ќе следат многу нови видеа од Ловот и секако мене лично поинтересен Риболовот.
П.С'Ќе се обидам пролетва\летово да снимам едно лично мое видео
Поздрав и бистро!! :fishing:

https://youtu.be/Qmgmhe96E_I -Eve go videoto poglednete go :)

АвторCOLON  akiribar [ Саб Maр 17, 2018 1:41 am ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Novo Video :D

Povelete i na mojot NOV kanal sekojdnevno ima novi ribarski videa od nashe podnebje,bistro ;)

https://www.youtube.com/channel/UCVOp-R ... cQybUWG9SA

Страна 11 Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/