www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Oкт 17, 2021 11:22 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON YouTube Kanal
ТемаИспратеноCOLON Сре Феб 28, 2018 9:24 pm 
Отсутен
Молчалив

РегистриранCOLON Вто Феб 27, 2018 12:43 am
МислењаCOLON 3
Бидејќи сум нов во групата најпрво да ви се заблагодарам што дозволивте јас да бидем дел од оваа прекрасна група :D ...Сега ова е моја идеја и се надевам ќе ме поддржите во неа направив каналче на YouTube на кое планирам да ставам видеа од лов и риболов (се разбира повеќе од риболов :fishing: ),исто така направив страница на фејсбук Лов и Риболов можете да ја лајкнете и нејзе ве молам кажете ми што мислите на оваа тема.
пс'на каналчето ќе ставам видеа од други земји а кога ќе можам во прва прилика ќе снимам и мое видео.


https://www.youtube.com/channel/UCLNirE ... subscriber -Eve go kanalceto ;)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: YouTube Kanal
ТемаИспратеноCOLON Чет Maр 01, 2018 11:31 am 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
Добредојде и поздрав,

Добро би било и во делот на претставување да ни се претставиш кој си, што си, колку време рибариш и сл...

Во делот на youtube каналот мислам дека нема кој не би го поздравил, што повеќе видеа и фотки од рибарење во Македонија се поголемо богатство за целата наша рибарска дружба на интернет. Секако очекуваме твоите фотки и видеа да бидат поставувани и тука на форумот за да може подобро да се запознаеме и поддржуваме.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: YouTube Kanal
ТемаИспратеноCOLON Чет Maр 01, 2018 2:07 pm 
Отсутен
Молчалив

РегистриранCOLON Вто Феб 27, 2018 12:43 am
МислењаCOLON 3
Епа вака тука ќе се претставам јас сум Бојан имам 19г и сум од скопско Г.Лисиче љубовта кон рибите и рибарството ми е од мали нозе пренесено од мојот дедо кој и ден денес е активен риболовец со риболов почнав од мои 7-8 години и сеуште учам нови работи најомилена риба да ја ловам ми е крашот тоа би било тоа од прилика, а за каналчево би сакал и другите да кажат што мислат пошто го објавив во македонска група за лов и ловна кинологија и бев блокиран од таму затоа сакам да чујам што мислите вие


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: YouTube Kanal
ТемаИспратеноCOLON Саб Maр 17, 2018 1:40 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4782
ЛокацијаCOLON skopje
Eve i jas ve pokanuvam na mojot NOV youtube kanal da se pretplatite kade ima mnoooooogu ribarski videa od nasheto podnebje i se objavuvaat sekojdnevo novi i novi ;) pozzz i bistrooo !!!

https://www.youtube.com/channel/UCVOp-R ... cQybUWG9SA

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum