www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Сеп 30, 2020 8:14 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Katalog Daiwa 2018
ТемаИспратеноCOLON Нед Ное 26, 2017 5:56 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
https://issuu.com/rajwedkarski/docs/daiwa_2018_pl

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Katalog Daiwa 2018
ТемаИспратеноCOLON Нед Ное 26, 2017 6:08 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Veke izgleda podobro od Shimano 2018
Kako sto mi lici ke go zamenat Cormoran so Prorex.

_________________
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum