www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Сеп 30, 2020 9:32 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Carp Zwolle 2017
ТемаИспратеноCOLON Саб Феб 04, 2017 11:49 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON 6956
Во тек е најголемиот крапски комерцијален настан во европа Carp Zwolle 2017.
Нема добар бренд,а да не е застапен на овој настан.[ img ]

[ img ]

[ img ][ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Carp Zwolle 2017
ТемаИспратеноCOLON Нед Феб 05, 2017 12:02 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON 6956
Шимано е несопирлив...

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

Солар...

[ img ]

[ img ]

[ img ]

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Carp Zwolle 2017
ТемаИспратеноCOLON Нед Феб 05, 2017 8:23 am 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 13, 2010 9:30 am
МислењаCOLON 9475
Neznam Tonka kako go propusti ovoj saem godinava,obicno e tamu megu prvite ;)

_________________
Rodjen da peca,Nateran da radi


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Carp Zwolle 2017
ТемаИспратеноCOLON Нед Феб 05, 2017 12:09 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON 6956
Тонка лани се поднови овде. :D

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Carp Zwolle 2017
ТемаИспратеноCOLON Нед Феб 05, 2017 4:35 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Феб 28, 2013 11:22 pm
МислењаCOLON 652
Da ti kazam najiskreno namav drustvo so koj da odam inaku sekogas bi odel.Edinstvena precka mi e toj angliskiot ne go baratam mnogu

_________________
Shimano tribal realtree


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Carp Zwolle 2017
ТемаИспратеноCOLON Нед Феб 05, 2017 4:38 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Феб 28, 2013 11:22 pm
МислењаCOLON 652
Samo ne znam od kaj gi iskopaa ovii TX2 TX5 a vo katalog gi nema

_________________
Shimano tribal realtree


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Carp Zwolle 2017
ТемаИспратеноCOLON Нед Феб 05, 2017 9:17 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 13, 2010 9:30 am
МислењаCOLON 9475
:shock: sekogas ima dopuna tonka :)

_________________
Rodjen da peca,Nateran da radi


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Carp Zwolle 2017
ТемаИспратеноCOLON Пон Феб 06, 2017 12:53 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
Некаде по фејс прочитав коментар од колега од Хрватска кој бил на саемов ... нешто дека бил одушевен баш и не бил , немало некои новитети и голем избор но имаше замерки на цените ... биле бааги папрени :cray: :cray:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Carp Zwolle 2017
ТемаИспратеноCOLON Пон Феб 06, 2017 6:47 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 13, 2010 9:30 am
МислењаCOLON 9475
Ima eden kup noviteti.nekoi hrvati gi napunija kolite otinebilo eftino :)

_________________
Rodjen da peca,Nateran da radi


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Carp Zwolle 2017
ТемаИспратеноCOLON Пон Феб 06, 2017 9:55 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Феб 28, 2013 11:22 pm
МислењаCOLON 652
Da cenite se skapi oti poveketo se holandski dileri,a noviteti ima ama ima i cela paleta na proizvodi.Za nas e skapo pat,vleznica,hotel

_________________
Shimano tribal realtree


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum