www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jун 22, 2021 5:45 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Osaka 2017
ТемаИспратеноCOLON Пет Феб 03, 2017 9:50 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Denes pocnuva najgolemiot saem na noviteti za 2017 vo spin ribolovot vo Japonija - Osaka 2017.
Ke sledat interesni sliki, za zal prevzemeni od nekoj luge sto se tamo.

[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Osaka 2017
ТемаИспратеноCOLON Пет Феб 03, 2017 10:52 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Osaka 2017
ТемаИспратеноCOLON Пет Феб 03, 2017 10:55 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Osaka 2017
ТемаИспратеноCOLON Пет Феб 03, 2017 11:30 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Osaka 2017
ТемаИспратеноCOLON Пет Феб 03, 2017 12:31 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Osaka 2017
ТемаИспратеноCOLON Пет Феб 03, 2017 1:02 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Osaka 2017
ТемаИспратеноCOLON Саб Феб 04, 2017 9:21 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
[ img ]

[ img ]

[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum