www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jун 22, 2021 5:43 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Pacific Warriors
ТемаИспратеноCOLON Пон Феб 08, 2016 10:57 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Mislam deka 90 % od seriive na Discovery i ostanatite slicni kanali se namestaljki pocnuvajki od onie za prezivuvanje zavrsuvajki so onie koj lovat tuna. Pa so parite koj gi zarabotubvaat za tunite ne mozat benzinot i mamcite da gi platat a ne i da zarabotat. Zarabotkata e prodavanjeto na emisijata.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Pacific Warriors
ТемаИспратеноCOLON Пон Феб 08, 2016 11:09 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
:lol: :lol: :lol:
продавањето на правата им ги носи парите , плус реклами и остали глупости .
тргни само од емисијата со туните ... не е можно во толку емисии никој да не спомне каква опрема користи .
заклучок ... ниедна фирма не платила за реклама на опремата , иначе ке фрчеа снимки со реклами за Пен , Окума и сл .

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Pacific Warriors
ТемаИспратеноCOLON Вто Феб 09, 2016 2:53 am 
Отсутен
Модератор

РегистриранCOLON Вто Aвг 02, 2011 7:02 pm
МислењаCOLON 3043
ЛокацијаCOLON Скопје
продавање ладна муда за топли бубрези.. бул и шит у едно.. си вика у пм ќе биде ова.. коа оно да ти било патка.. дискавери стана бљувотина.. затоа ја си гледам само ер креш..

_________________
ЗСРРК Мак Дам
ico baits НапишиCOLON
Dodeka se fakate za glupi raboti okolu ribolovot, koj kolkav ribar e, koja e voda komercijala i jezovir, svatete deka kompletno toneme u ovoj sport


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum